VIN dekodētājs parasti ir pieejams bezmaksas un maksas versijā. Kurš ir labākais risinājums? Papildus acīmredzamajai atšķirībai maksājumos bieži rodas neskaidrības par to, kā bezmaksas VIN dekodēšanas pakalpojumi atšķiras no apmaksātiem pārskatiem. Tāpēc zemāk mēs paskaidrojam, kurš risinājums bieži ir noderīgāks.

Kad VIN dekoders var palīdzēt?

Visas septiņpadsmit VIN rakstzīmes ietver tādu informāciju kā ražošanas vieta un gads, transportlīdzekļa tips, nobraukums un servisa remonts. Šie dati var būt ļoti noderīgi, piemēram, ja:

  • jums jāatrod un jāidentificē sava automašīna (piemēram, pēc zādzības),
  • vēlaties pārbaudīt transportlīdzekļa pārdevēja uzticamību,
  • jums jāsaņem transportlīdzekļa novērtējums
  • vēlaties noteikt aprīkojuma versiju,
  • jums jāpērk dažas automašīnas daļas.

Atcerieties, ka VIN numurs ir kā jebkuras automašīnas apakšējais kods, un VIN dekodētājs ļauj ātri nolasīt tajā iekodētos datus. Vienkārši noklikšķiniet uz zemāk esošās veidlapas.

VIN dekodētājs – vai pietiek ar pārskata bezmaksas versiju?

Ja jūs domājat, kurš risinājums jums ir vislabākais, tālāk ir divas lietas, kas jāņem vērā, nosakot, kura pakalpojuma versija atbildīs jūsu cerībām.

Ziņojuma darbības joma

Droši vien visi zina, ka ne visi VIN dekodētāji var iegūt vienādu informāciju par transportlīdzekli. Pakalpojumi ir nepārspējami, it īpaši attiecībā uz transportlīdzekļa vēsturi. Iegūtie dati visbiežāk mainīsies atkarībā no transportlīdzekļa, izcelsmes valsts un par automašīnu apkopoto datu līmeņa.

Tātad, ja jūs meklējat tikai tādus pamatdatus kā zīmols, modelis, gads, aprīkojuma versija vai dzinēja tips, jums var pietikt ar bezmaksas VIN dekodētāju. Tomēr, ja jūsu cerības ir lielākas un jums nepieciešama detalizēta informācija par transportlīdzekli, piemēram, par iespējamo servisa remontu vai negadījumu daļu, ir vērts apsvērt iespēju izmantot pilnu, apmaksātu pārskata versiju.

Informācijas precizitāte

Ļoti precīza transportlīdzekļu datu bāze ir ārkārtīgi vērtīga, jo tā savlaicīgi padara pieejamus jaunus transportlīdzekļu datus. It īpaši, ja jūs interesē kāds jaunāks automašīnas modelis. Parasti bezmaksas VIN dekoders neatjaunina savu datu bāzi ar jaunākajiem transportlīdzekļiem.

Bezmaksas VIN dekoders vai apmaksāts?

Neskatoties uz to, ka bezmaksas VIN dekodētājs bieži vien šķiet labs veids, kā ietaupīt apmēram duci zlotu, visbiežāk tas tiek atrisināts, tas nav labākais veids, kā samazināt savus izdevumus. It īpaši, ja plānojat iegādāties lietotu automašīnu, kas valstī tiks reģistrēta pirmo reizi. Tad precīza, aktuāla un galvenokārt detalizēta informācija par transportlīdzekli var būt ļoti noderīga. Un, pateicoties izveidotajiem reģistriem, jūs varat ātri novērtēt automašīnas pārdevēja uzticamību, tādējādi samazinot risku, kas saistīts ar lietotas automašīnas iegādi.