Audi VIN numurs ir unikāls kods, kas sastāv no 17 burtiem un cipariem, pateicoties kuriem jūs varat uzzināt daudz svarīgas informācijas par transportlīdzekli. Svarīgi ir tas, ka nav divu vienādu Audi VIN numuru, kas nozīmē, ka jūs varat izmantot kodu, lai atrastu daudz noderīgas informācijas par transportlīdzekli, kas jums pieder vai kuru vēlaties iegādāties. Lietota Audi iegādei var būt zināms risks, taču VIN dekoderis atklās detalizētu transportlīdzekļa vēsturi. Tātad, kā atrast VIN Audi un kā to atšifrēt? Lasiet mūsu rakstā.

Audi – VIN numuru dekodēšana

Audi VIN numurs satur daudzas un svarīgas automašīnas specifikācijas. Tāpēc šasijas numura dekodēšana Audi ir īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri plāno iegādāties automašīnu. Tas ir tāpēc, ka Audi identifikācijas numurs palīdz noteikt konkrētus parametrus, piemēram, ražošanas valsti, modeļa gadu, piedziņas veidu, dzinēja versiju un aprīkojuma iespējas. Tas arī ļauj jums meklēt zagtu transportlīdzekļu datu bāzē un uzzināt par tā vēsturi, piemēram, negadījumu skaitu un iepriekšējiem īpašniekiem. Kā redzat, Audi VIN numura dekodēšana ļauj jums izlasīt svarīgu informāciju par transportlīdzekli, lai jūs varētu pārbaudīt pārdevēja sniegtos datus. Ja vēlaties uzzināt, vai Audi ir nozagto transportlīdzekļu reģistrā vai arī ir iesaistīts negadījumā, atšifrējiet VIN, izmantojot zemāk esošo veidlapu.

Audi – kur atrast VIN?

Pirmais, kas jādara pirms koda pārbaudes, ir pārbaudīt tā atrašanās vietu automašīnā un salīdzināt to ar VIN dokumentos. VIN atrašana automašīnā Audi var būt sarežģīta, jo tā atrašanās vieta ir atkarīga no modeļa un gada. Ja jums rodas jautājums, kur atrodas Audi A3 VIN, 2000. – 2003. Gadā tas atradās uz fiksēta elementa starpsienā. No otras puses, Audi A3, kas tika ražoti 2003.-2008. Gadā, VIN numurs papildus atradās labās puses stiprinājumā, savukārt 2008.-2012. Gada Audi A3 VIN numurs bija uz trim fiksētiem elementiem. : uz paneļa korpusa kreisajā pusē, labajā pusē starpsienas sānos un labajā pusē. Vēl vienam tikpat populāram A4 modelim 2007. – 2017. Gadā VIN numurs atradās divās vietās, labās puses stiprinājumā pie labā amortizatora sēdekļa un paneļa korpusa kreisajā pusē. VIN atrašanās vieta Audi, neatkarīgi no tā, vai mums ir A5, A6, A7, A8, Q3, Q5, Q7 vai S8 modelis, var nebūt acīmredzama, tāpēc dažreiz ir vērts izmantot pārbaudītus rīkus, lai netērētos laiks ilgiem meklējumiem.

Audi – VIN numura pārbaude

Transportlīdzekļa pamatdatu pārbaude pirms pirkšanas ir īpaši svarīga Audi gadījumā neatkarīgi no tā, vai plānojat iegādāties A4, A6 vai Q5. Tas ir saistīts ar faktu, ka šīs markas automašīnu cenas ir diezgan augstas, salīdzinot ar citu ražotāju tā paša gada zīmoliem. Pārbaudot Audi VIN, jūs varēsit pārbaudīt transportlīdzekļa datu atbilstību pārdevēja sniegtajiem dokumentiem un informācijai. Jo īpaši tie, kas attiecas uz Audi dizainu, iespējamo remontu un nobraukumu. Tātad, kā pārbaudīt Audi vēsturi? To var izdarīt tiešsaistē, aizpildot zemāk esošo veidlapu. Pakalpojuma pamata versija ir pieejama bezmaksas versijā, savukārt tie, kas vēlas uzzināt vairāk par Audi, var izmantot pilnu apmaksātas vēstures pārskatu.