VIN dekodēšana

Vai jūs zināt, ka visa informācija par konkrēto automašīnu ir ietverta vienā kodā? Pērkot automašīnu, it īpaši “lietotajām”, jāpārbauda, ​​kur atrodas VIN un ko tajā norāda atsevišķi burti un cipari. Ar mums VIN dekodēšana jums nekad nebūs problēma.
Kas ir VIN?
VIN (transportlīdzekļa identifikācijas numurs) nav nekas cits kā šasijas numurs. Tas ir individuāls numurs, ko katram transportlīdzeklim piešķīris ražotājs. Katrai automašīnas markai ir sava kodēšanas sistēma. Lai bez jebkādām problēmām atšifrētu VIN, jums jāzina daži noteikumi, kas piemēro dažādus zīmolus.

VIN dekodēšana. No kā sastāv skaitlis?

VIN numurs ir 17 rakstzīmes, kas sastāv no cipariem un burtiem. Tomēr kodā mēs neatradīsim tādus burtus kā I, O, Q, lai tie nekļūdītos ar cipariem 1 un 0. VIN dekodēšana sastāv no trim sekcijām:

  • VMI ir pasaules ražošanas identifikators. Šis kods sastāv no trim burtiem un norāda transportlīdzekļa ražotāju un reģionu, no kura ir transportlīdzeklis.
  • VDS – ir galvenais transportlīdzekļa apraksta kods (Vehicle Descriptor Section) un sastāv no 6 zīmēm. Ir informācija par transportlīdzekļa tipu, šasiju un konstrukciju.
  • VIS – tā ir informācija par transportlīdzekli (transportlīdzekļa indikatoru sadaļa). Tas sastāv no 8 rakstzīmēm. Viss VIS kods satur informāciju par ražošanas gadu, ražotni un sērijas numuru.

Kur atrast VIN numuru?
Ja mēs jau zinām, kā izskatās VIN dekodēšana, tad paliek jautājums, kur meklēt šo numuru? Izrādās, ka VIN atkarībā no transportlīdzekļa modeļa var atrasties citur. Visizplatītākās VIN numuru ievietošanas vietas ir:

  • Vieta, kur vējstikls pieskaras informācijas panelim vadītāja pusē
  • Ap durvju aizbīdni
  • Labā riteņa arka
  • Labās puses motora nodalījuma pastiprināšana
  • Stāvs labajā priekšējā sēdekļa zonā
  • Bagāžas grīda labajā pusē

VIN dekodēšana ir ne tikai nepieciešamība meklēt visa transportlīdzekļa numuru. VIN ir atrodams arī tādos dokumentos kā pakalpojumu grāmata un reģistrācijas dokuments E laukā.

Apzinās klients

Daudzi lietotu automašīnu pircēji bieži netic tirgotājiem un paši pārbauda transportlīdzekļa vēsturi. Iekšlietu ministrija ļāva visiem autovadītājiem tiešsaistē pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi. Viss, kas jums nepieciešams, ir VIN numurs, reģistrācijas numurs un pirmās reģistrācijas datums. Izmantojot šos datus, tiks pārbaudīta transportlīdzekļa marka, modelis, izgatavošanas gads, pašreizējā tehniskā apskate un apdrošināšanas nobraukums. Visi šie dati noteikti noderēs visiem lietotu automašīnu pircējiem.

atrast-vin.com
Pateicoties vietnei atrast-vin.com, VIN dekodēšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Vietnei ir bagāta automašīnu datu bāze, kurā varat ērti un ērti iegūt informāciju par precīzu VIN numura atrašanās vietu transportlīdzeklī. Skatiet paši, cik tas ir viegli.

VIN numurs daudziem cilvēkiem ir nesaprotams burtu un skaitļu virkne. Faktiski tas ir kods, kurā ir visa informācija par automašīnu. Ir vērts zināt, kā izskatās VIN dekodēšana un kur konkrētajā automašīnas modelī ir numurs

VIN dekodēšana: