Katrai Alfa Romeo automašīnai ir unikāls identifikācijas kods ar nosaukumu VIN. Šis numurs satur svarīgu informāciju par automašīnu, piemēram, tās ražotāju, modeļa gadu un motora tipu. Ja kāds vēlas iegādāties automašīnu, Alfa Romeo VIN dekodēšana var būt labs veids, kā pārbaudīt, vai automašīna nav nozagta, sabojāta vai nelikumīgi pārveidota. Tātad, kur atrast Alfa Romeo VIN un kā to atšifrēt? Mēs iesakām tālāk.

Alfa Romeo – VIN numuru dekodēšana

VIN dekodēšana Alfa Romeo ļauj iegūt detalizētu informāciju par automašīnu, jo katrā VIN ir daudz svarīgu datu par transportlīdzekli. Papildus vispārējām Alfa Romeo specifikācijām, piemēram, modeļa gadam, zīmolam un izgatavošanas valstij, VIN dekoders sniedz galveno informāciju, kas var būt noderīga transportlīdzekļa pārbaudē pirms iegādes. It īpaši, ja Alfa Romeo pirmo reizi tiks reģistrēts Polijā. Atkodējot VIN, jūs varat pārbaudīt, kāds aprīkojums sākotnēji ir Alfa Romeo, krāsas krāsu, polsterējuma veidu un drošības spilvenu skaitu. Jebkādas neatbilstības faktiskajam stāvoklim var liecināt, ka transportlīdzeklim agrāk varētu būt bijusi avārija.

Alfa Romeo – kur atrast VIN?

Ne vienmēr ir viegli atrast VIN automašīnā Alfa Romeo. Īpaši tas, ka ražotāji 17 ciparu kodu ievieto ne vienmēr tipiskās vietās. Tātad, kur atrast VIN uz Alfa Romeo 147? 2000. – 2006. Gadā VIN bija labajā pusē, netālu no labā amortizatora sēdekļa. Savukārt 156 modelim ir papildu plāksne ar VIN numuru uz frontālā pastiprinājuma. Tradicionālāk, jo VIN Alfa Romeo 159. modelis no 2005. līdz 2010. gadam atrodas uz grīdas pasažiera sēdekļa labajā pusē. Līdzīga situācija ir vecāka modeļa Alfa Romeo 166 gadījumā no 1999. līdz 2003. gadam, jo ​​šajā transportlīdzeklī VIN uz fiksētā elementa atrodas uz grīdas blakus pasažiera sēdeklim.

Ir vērts atcerēties, ka visuzticamākais ir šasijas numurs, kas apzīmogots uz fiksēta elementa, nevis uz līmēta. Jebkura iejaukšanās apzīmogotā VIN var liecināt, ka varētu būt problēmas ar transportlīdzekli.

Alfa Romeo – VIN numura pārbaude

Atšifrējot Alfa Romeo identifikācijas numuru, jūs varat atrast svarīgu informāciju par savu transportlīdzekli. Transportlīdzekļa vēstures pārskatā var būt informācija par odometra rādījumu, iespējamo zādzību, bojājumiem vai aprīkojumu. Šiem aspektiem ir liela nozīme, pērkot automašīnu, it īpaši, ja Alfa Romeo tika importēts no ārzemēm. Tātad, kā pārbaudīt Alfa Romeo VIN? Vienkārši aizpildiet zemāk esošo veidlapu un izmantojiet ziņojuma bezmaksas vai maksas versiju konkrētam Alfa Romeo transportlīdzeklim. Ir arī vērts atcerēties, ka pilna transportlīdzekļa vēstures pārskata izmaksas ir mazas attiecībā pret cenu, kuru varat maksāt par automašīnu, kas, iespējams, iepriekš tika sabojāta vai nozagta.