Mercedes VIN numurs ir individuāls kods, kas ļauj izlasīt daudz svarīgas informācijas par transportlīdzekli. Svarīgi ir tas, ka VIN numuri automašīnās nav atkārtojami, kas nozīmē, ka VIN dekodēšana Mercedes var būt noderīga, meklējot svarīgus parametrus par automašīnu, kuru vēlaties iegādāties. Lietota Mercedes-Benz transportlīdzekļa iegādei var būt zināms risks, taču VIN dekoders atklās detalizētu transportlīdzekļa vēsturi. Tātad, kā atrast VIN Mercedes un kā to atšifrēt? Lasiet mūsu rakstā.

Mercedes – VIN numuru dekodēšana

Šasijas numura dekodēšana Mercedes var būt īpaši noderīga tiem, kuri plāno iegādāties automašīnu otrreizējā tirgū. Mercedes identifikācijas numurs palīdz identificēt tehnisko informāciju, piemēram, ražošanas valsti, modeļa gadu, piedziņas veidu, dzinēja versiju un aprīkojuma iespējas. Tomēr šasijas numura pārbaude ļauj vispirms meklēt zagtu transportlīdzekļu datu bāzē un izlasīt visu tās vēsturi, piemēram, dalību negadījumos vai īpašnieku skaitu. Kā redzat, VIN dekodēšana Mercedes ļauj jums izlasīt svarīgu informāciju par transportlīdzekli, pateicoties kuru jūs varat pārbaudīt datus, kurus sniedzis, piemēram, pārdevējs, un tādējādi samazināt risku iegādāties automašīnu ar slēptajām problēmām. Ja vēlaties uzzināt, vai jūs interesējošais Mercedes-Benz ir bez avārijas, atšifrējiet VIN, izmantojot zemāk esošo veidlapu.

Mercedes – kur atrast VIN?

Pirmais, kas mums jādara, pirms turpināt šasijas numura pārbaudi, ir pārbaudīt, kur automašīnā atrodas VIN, un salīdzināt to ar dokumentos ierakstīto VIN. Tomēr VIN meklēšana Mercedes var aizņemt kādu laiku, jo tā atrašanās vieta ir atkarīga gan no modeļa, gan gada. Ja jums rodas jautājums, kur atrodas Mercedes-Benz A 160 VIN, 2004.-2007. Gadā tas tika novietots uz fiksēta elementa starpsienā, un VIN plāksne atrodas labajā vidējā stabā. Līdzīga situācija ir arī modeļa A 160 gadījumā no 2009. līdz 2012. gadam. Savukārt populārajam Mercedes A 180, kas tika ražots 2012. – 2013. Gadā, VIN numurs ir uz pastāvīgā elementa, kas atrodas uz grīdas priekšā. pasažiera sēdeklis, un VIN plāksne atrodas centrālā statņa labajā pusē. Mercedes-Benz A 200 no 2012. līdz 2013. gadam ir VIN numurs uz pastāvīgā elementa uz grīdas priekšā pasažiera sēdeklim. No otras puses, Mercedes C 220 papildus VIN numuram uz pastāvīgā elementa zem pasažiera sēdekļa uz labā vidējā statņa ir VIN plāksne. Turpretī Mercedes-Benz CL 63 AMG ir VIN numurs uz pastāvīgā elementa, kas atrodas zem aizmugurējā sēdekļa roku balstiem. Populārajam Mercedes E 200 no 2006. līdz 2009. gadam ir VIN numurs uz pastāvīgā elementa uz grīdas zem pasažiera sēdekļa, un plāksne atrodas uz labā centra statņa. Un versijā no 2016. līdz 2018. gadam VIN plāksne atrodas paneļa korpusa kreisajā pusē. Mercedes GLA 200, kas tika ražots 2013.-2019. Gadā, VIN numurs atrodas trīs vietās.

VIN atrašanās vieta Mercedes-Benz, neatkarīgi no tā, vai mums ir ML 320, S 320, S 500 vai Sprinter vai Vito piegādes furgons, var nebūt acīmredzama, tāpēc dažreiz ir vērts izmantot pārbaudītus rīkus, lai netērēt laiku ilgiem meklējumiem.

Mercedes – VIN numura pārbaude

Kā jau minējām iepriekš, Mercedes pamatdatu pārbaude pirms pirkšanas var būt ļoti noderīga neatkarīgi no tā, kuru modeli izvēlaties. Tas ir tāpēc, ka, pārbaudot VIN pie Mercedes, varēs pārbaudīt transportlīdzekļa datus, izmantojot automašīnas pārdevēja sniegto informāciju. Jo īpaši tie, kas attiecas uz Mercedes aprīkojumu, iespējamo servisa remontu un nobraukumu. Tātad, kā pārbaudīt Mercedes transportlīdzekļa vēsturi? To var izdarīt tiešsaistē, aizpildot zemāk esošo veidlapu. Pakalpojums pamata versijā ir pieejams bezmaksas versijā, kamēr pilns vēstures pārskats ir apmaksāts. Tomēr atcerieties, ka ziņojuma izmaksas ir mazas, salīdzinot ar automašīnas iegādi, kurā ir daži slēpti defekti vai kas nāk no zādzībām.