Land Rover šasijas numurs ir unikāls 17 zīmju kods. Savas unikalitātes dēļ VIN dekodēšana automašīnā Land Rover ļauj izlasīt detalizētu transportlīdzekļa vēsturi. Pārbaudot kodu, mēs pārbaudīsim tādus parametrus kā aprīkojums, modeļa gads vai ražošanas vieta. Bet galvenokārt mēs varēsim apstiprināt, vai automašīna ir bez avārijām un vai tā nav iekļauta nozagto transportlīdzekļu datu bāzē. Tātad, kā atrast VIN Land Rover un kā to atšifrēt? Mēs sniedzam mājienu mūsu rakstā.

Land Rover – VIN numuru dekodēšana

Tā kā transportlīdzekļa identifikācijas numurā ir daudz svarīgas informācijas par automašīnu, šasijas numura dekodēšana Land Rover ir īpaši ieteicama tiem, kuri plāno iegādāties automašīnu otrreizējā tirgū. Land Rover identifikācijas numurs palīdz identificēt detaļas, piemēram, ražošanas valsti, modeļa gadu, drošības spilvenu skaitu, piedziņas veidu un apdares iespējas. Tomēr daudziem cilvēkiem ir svarīgi, lai šasijas numura pārbaude ļautu jums meklēt zagtu transportlīdzekļu datu bāzē un iepazīt visu tā īpašumtiesību, kā arī servisa remonta vēsturi. Kā redzat, VIN dekodēšana Land Rover ļauj jums izlasīt svarīgu informāciju par transportlīdzekli, lai jūs varētu pārbaudīt pārdevēja sniegtos datus. Tātad, ja cita starpā vēlaties uzzināt, vai jūs interesējošais Land Rover ir bez avārijas, dekodējiet VIN, izmantojot zemāk esošo veidlapu.

Land Rover – kur atrast VIN?

Pirmkārt, pirms pārbaudīt VIN, ir vērts pārbaudīt tā atrašanās vietu Land Rover un salīdzināt ar dokumentos reģistrēto numuru. Tā kā no pirmā acu uzmetiena jūs varat pamanīt zināmu iejaukšanos šasijas numurā, kas apzīmogots uz pastāvīgā elementa. Tomēr atrast VIN uz Land Rover var būt grūti, jo tā atrašanās vieta ir atkarīga ne tikai no modeļa, bet arī no gada. Tātad, ja jūs domājat, kur atrodas Land Rover Discovery VIN, 2004.-2009. Gadā ražotājs to novietoja uz fiksētā elementa, kas atrodas labās puses stiprinājumā un uz palodzes. No otras puses, populārajam Range Rover modelim ir VIN uz pastāvīgā elementa, kas atrodas zem labās palodzes (zem šasijas), un VIN plāksne atrodas paneļa korpusa kreisajā pusē. No otras puses, jaunākiem Range Rover modeļiem, kas tika ražoti laikā no 2009. līdz 2012. gadam, VIN ir uz pastāvīgā elementa, kas atrodas labajā palodzī, zem šasijas. Turpretī plāksne ar VIN numuru atrodas uz frontālās stiegrojuma. Kā redzat, VIN atrašanās vieta uz Land Rover transportlīdzekļa var nebūt acīmredzama, tāpēc dažreiz ir vērts izmantot pārbaudītus rīkus, lai netērētu laiku ilgiem meklējumiem.

Land Rover – VIN pārbaude

Pieredze rāda, ka Land Rover pamatdatu pārbaude pirms iegādes var būt ļoti noderīga neatkarīgi no izvēlētā modeļa. Tā kā VIN pārbaude Land Rover ļaus jums pārbaudīt transportlīdzekļa datu atbilstību pārdevēja sniegtajai informācijai. Jo īpaši tie, kas saistīti ar Land Rover nobraukumu, tā dalību avārijās vai servisa remontos. Tātad, kā pārbaudīt Land Rover transportlīdzekļa vēsturi? To var izdarīt tiešsaistē, aizpildot zemāk esošo veidlapu. Pakalpojums pamata versijā ir pieejams bezmaksas versijā, savukārt cilvēki, kuri vēlas redzēt detalizētu informāciju par transportlīdzekli, var izmantot pilnu transportlīdzekļa vēstures pārskatu, kas ir apmaksāts.