Katrai Jeep automašīnai ir unikāls identifikācijas kods ar nosaukumu VIN. Šis numurs satur svarīgu informāciju par automašīnu, piemēram, modeļa gadu, ražošanas vietu un aprīkojuma veidu. Jeep VIN dekodēšana var būt īpaši noderīga tiem, kas vēlas iegādāties pēcpārdošanas transportlīdzekli. Tā kā VIN dekoderis ļaus jums pārbaudīt detalizētu transportlīdzekļa vēsturi par servisa remontu, nobraukumu un dalību negadījumos. Tā arī pārbaudīs, vai transportlīdzeklis ir iekļauts nozagto transportlīdzekļu datu bāzē. Tātad, kā atrast VIN uz Jeep un kā to atšifrēt? Mēs iesakām.

Jeep – VIN numuru dekodēšana

Šasijas numura dekodēšana Jeep var būt labs veids, kā pārbaudīt savu automašīnu pirms tās iegādes, īpaši, ja transportlīdzeklis ir importēts valstī. VIN dekoders ļaus jums noteikt Jeep tehniskos datus, pamatojoties uz modeļa gadu, aprīkojuma tipu vai ražošanas vietu. Tas arī ļauj iegūt informāciju par transportlīdzekļa vēsturi, piemēram, problēmas ar virsrakstu, iepriekšējiem bojājumiem, negadījumu remontiem vai odometra nobraukumu. Un pats galvenais, VIN dekodēšana automašīnā Jeep ļauj meklēt nozagto transportlīdzekļu datu bāzē. Kā redzat, JIN VIN numurs satur patiešām svarīgu informāciju par transportlīdzekli, tāpēc jūs varat pārbaudīt datus, kurus sniedzis, piemēram, pārdevējs. Ja vēlaties uzzināt, vai jūs interesējošais džips nebija iesaistīts negadījumā, atšifrējiet VIN, izmantojot zemāk esošo veidlapu.

Jeep – kur atrast VIN?

Kā atšifrēt Jeep šasijas numuru? Pirmkārt, transportlīdzekļa dokumentācijā atrodiet VIN un salīdziniet to ar automašīnu. Bieži vien no pirmā acu uzmetiena jūs varat pamanīt dažus traucējumus ielādētajā kodā. Tomēr atrast VIN uz Jeep var nebūt viegli, jo šis numurs ne vienmēr ir sastopams tipiskās vietās. Ja jums rodas jautājums, kur JIN atrodas Jeep Grand Cherokee, 2005.-2010. Gadā VIN numura zīmes tika novietotas uz paneļa korpusa kreisajā pusē un kreisajā aizmugurējā pīlārā. No otras puses, 2007. – 2011. Gadā ražotajam Jeep Patriot VIN numurs ir uz grīdas priekšā pasažiera sēdeklim un 2010. – 2011. Gada Patriot papildus VIN numuram uz pastāvīgā elementa, kas atrodas uz grīdas priekšā. pasažiera sēdeklim ir VIN plāksne, kas atrodas uz paneļa korpusa ar kreiso pusi. Populārajam Jeep Wrangler, kas ražots 2006.-2018. Gadā, paneļa korpusā kreisajā pusē ir plāksne ar VIN numuru. Dažreiz, lai netērētu laiku VIN meklēšanai, ir vērts izmantot šim nolūkam pieejamos tiešsaistes rīkus.

Jeep – VIN numura pārbaude

Kā minēts iepriekš, var būt noderīgi pārbaudīt Jeep pamatinformāciju pirms iegādes. Pārbaudot VIN numuru Jeep, jūs varēsit pārbaudīt transportlīdzekļa tehniskos datus, kurus transportlīdzekļa pārdevējs sniedz ar faktisko stāvokli. Jo īpaši informācija, kas ietekmē Jeep cenu, t.i., aprīkojuma versiju, iespējamos remontdarbus, avārijas vai nobraukumu. Tātad, kā pārbaudīt Jeep transportlīdzekļa vēsturi? To var izdarīt tiešsaistē, izmantojot zemāk esošo veidlapu. Pakalpojums pamata versijā ir pieejams bezmaksas versijā, savukārt tie, kas vēlas uzzināt sīkāku informāciju par Jeep, var izmantot pilnu transportlīdzekļa vēstures pārskatu, kas ir apmaksāts. Tomēr VIN pārbaudes izmaksas ir mazas, salīdzinot ar to, ko mēs varam maksāt par transportlīdzekli, kuram ir dažas slēptas problēmas.