Jaunā Honda Jazz paaudze piedāvā ekonomiskas un segmentus vadošas komforta un komunikācijas iespējas

 • Uzlabots hibrīds spēka piedziņa nodrošina optimālu ekonomiju un veiktspēju
 • Mūsdienu stils ir Džeza mūžīgā silueta evolūcija
 • Jaunas versijas ieviešana – Jazz Crosstar
 • Integrētās sistēmas nodrošina mūsdienīgu izklaides un saziņas formulu
 • Nepārspējams interjera plašums un izcila funkcionalitāte
 • Piekares uzlabojumi garantē dinamisku braukšanu
 • Pilns modernu drošības sistēmu klāsts

Jaunie Honda Jazz un Jazz Crosstar nodrošina ērtu vadāmību un ātru reakciju uz vadītāja darbībām, kas ir raksturīgi uzlabotajam e: HEV hibrīda piedziņai, kas šajā modelī ir pieejama kā standarta. Jaunās paaudzes Jazz, kas tiek piedāvāts tikai ar e-HEV divmotoru hibrīda piedziņas sistēmu, pieder pie jaunās e: TECHNOLOGY modeļu līnijas Honda klāstā un ir pirmais no sešiem elektrificētajiem modeļiem, kas līdz 2022. gadam nonāks Eiropas tirgū.

Jazz e: HEV ir izstrādāts, lai nodrošinātu unikālu labas veiktspējas un iespaidīgas energoefektivitātes apvienojumu, kas papildinātu augsto salona komfortu un funkcionalitāti, ar kuru šis modelis ir slavens segmentā.

Honda, veicot pilsētas kompaktā stilistisko revolūciju, koncentrējās uz jaunu dizaina filozofiju, kas definēta japāņu koncepcijā “Yoo no bi”. Tas nozīmē ikdienas priekšmetu skaistumu, kam vajadzīgs laiks uzlabošanai, kas tos padarīs vēl skaistākus un ergonomiskākus, lai tie varētu labāk kalpot noteiktiem mērķiem.

“Mēs tur strādājām ar automašīnu, kas bija objekts, kas spēs bagātināt nākamo lietotāju ikdienas dzīvi,” skaidro Jazz projekta vadītājs Takeki Tanaka.

Pārmaiņas mūžīgajā Džeza siluetā, cita starpā, ietver izlīdzinātas kontūras, kas harmonizējas ar salona īso pārsegu un stilu, kas pazīstams no iepriekšējām paaudzēm. Stilistiskās evolūcijas rezultātā automobilis ieguva jaunu, emocionālu izskatu un tā segmentā vēl nedzirdētu komforta un funkcionalitātes līmeni.

Izstrādājot jauno Jazz, Honda dizaineri cieši sadarbojās ar inženieriem, lai nodrošinātu, ka automašīna saglabā lielāko segmentu savā segmentā, kas ir iepriekšējo paaudžu iezīme. Tas tika panākts, pateicoties ģenētiskajam hibrīda spēka piedziņas komponentu izkārtojumam šasijā un motora nodalījumā.

E: HEV sistēma tika izstrādāta Jazz modelim, lai vadītājam nodrošinātu patīkamu braukšanas pieredzi. Tas sastāv no diviem jaudīgiem elektromotoriem, kas darbojas ar 1,5 litru i-VTEC benzīna motoru, litija jonu akumulatoru un novatorisku tiešo transmisiju. Visa sistēma nodrošina vislabāko enerģijas un degvielas attiecību šīs klases automašīnās.

Intuitīva sistēmas darbība, ērta saziņa un attālināti pakalpojumi, kas īpašniekiem ļauj netraucēti turpināt ikdienas aktivitātes, ir apvienoti ar visaptverošu informācijas un izklaides komplektu, ko atbalsta Honda personālais asistents un aplikācija Mana Honda + (pieejama atlasītajās versijās).

Honda Jazz un Jazz Crosstar, kas piedāvā vismodernāko vadītāja palīdzības paketi savā segmentā, ir arī aprīkoti ar aktīvām un pasīvām drošības sistēmām, kas paredzētas braukšanas atvieglošanai un drošībai.

Honda Jazz Crosstar

 • Vēl viena jaunās paaudzes Jazz versija
 • SUV dizains patīk autovadītājiem ar aktīvu dzīvesveidu

Jazz Crosstar ir skarbāks, SUV līdzīgs piedāvājums, kas adresēts cilvēkiem, kuri vada aktīvu dzīvesveidu. Crosstar, kas pieejams ar to pašu hibrīda piedziņas piedziņu un salonu, kas neatšķiras no standarta modeļa, piedāvā augstāku klīrensu, integrētas jumta sliedes un hidrofobu polsterējumu.

Modeļa optiskā palielināšana tika panākta, pateicoties radiatora režģa drosmīgajam dizainam, pārsteidzošajai riteņu arku melnajai apdarei un stilīgajām frizēm. Crosstar raksturīgie 16 collu sudraba-melnā vieglmetāla diski palielina stabilitātes iespaidu un uzlabo kopējo vizuālo efektu.

Lieljaudas hibrīda piedziņas sistēma e: HEV nodrošina izcilu veiktspēju un ekonomiju

 • Jaunais Jazz ir pirmais modelis ar e: TECHNOLOGY emblēmu
 • Jazz izstrādātā vilces sistēma sastāv no diviem kompaktiem elektromotoriem, kas darbojas ar 1,5 litru DOHC i-VTEC benzīna motoru
 • Sistēmas izejas jauda ir 109 ZS (80 kW) un 253 Nm elektriskā piedziņas griezes momenta

Džezs Eiropas klientiem būs pieejams tikai ar modernu hibrīda piedziņu. Jaunās paaudzes Jazz ir izstrādāts, lai nodrošinātu unikālu augstas veiktspējas un iespaidīgas energoefektivitātes kombināciju, kas papildinātu augstu iekšējā komforta un funkcionalitātes līmeni, par kuru tā ir slavena savā segmentā. Automašīnai ir e: HEV emblēma.

E: HEV sistēma tika izstrādāta jaunajam Jazz ar mērķi sniegt vadītājam patīkamu braukšanas pieredzi. Tas sastāv no diviem kompaktiem lieljaudas elektromotoriem, kas darbojas ar 1,5 litru DOHC i-VTEC benzīna motoru, litija jonu akumulatoru un inovatīvu tiešo transmisiju, kā arī jaudas plūsmas vadības bloku, nodrošinot augstu efektivitātes un vienmērīgumu .

Kopējā jauda 109 ZS / 80 kW ļauj automašīnai paātrināties līdz 100 km / h 9,4 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 175 km / h. Rezultāts ir relaksējošs, ērts ceļojums gan caur pilsētas teritorijām, gan arī braucot pa šoseju. Degvielu taupošā hibrīdsistēmas CO2 izmeši ir 102 g / km (WLTP) un degvielas patēriņš 4,5 l / 100km (WLTP) standarta modelī, un CO2 izmeši ir 110 g / km (WLTP) un degvielas patēriņš ir 4,8. l / 100km (WLTP) Crosstar versijai.

Lai nodrošinātu labu braukšanas pieredzi un izcilu efektivitāti, uzlabotā hibrīda e: HEV sistēma vienmērīgi izvēlas vienu no trim pieejamajiem braukšanas režīmiem:

 • Elektriskais režīms (EV piedziņa): Litija jonu akumulators tieši piegādā elektrisko piedziņas motoru
 • Hibrīdā darbības režīmā (Hybrid Drive) benzīna motors ražo enerģiju, kas nonāk pie ģeneratora, kur to pārvērš elektrībā, pēc tam nodod elektromotoram.
 • Iekšdedzes dzinēja režīms – bloķēšanas sajūga mehānisms rada tiešu savienojumu starp benzīna motoru un piedzeniem riteņiem, un piedziņas griezes moments tiek novirzīts no motora tieši uz riteņiem.

Vairumā gadījumu pilsētas laikā transportlīdzeklis automātiski pārslēdzas no hibrīda uz elektrisko (EV) piedziņu, kas nodrošina maksimālu efektivitāti. Ātrās braukšanas laikā pa šoseju tiek izmantots iekšdedzes dzinēja režīms, ko var atbalstīt ar papildu elektromotora maksimālo jaudu, kas pēc pieprasījuma ir pieejama ar strauju paātrinājumu.

Braucot hibrīda režīmā, benzīna motora lieko jaudu var izmantot akumulatora uzlādēšanai, kas notiek caur otru elektromotoru, kas darbojas kā ģenerators. Elektriskais režīms tiek aktivizēts arī tad, kad automašīna palēninās, ražojot enerģiju ar reģeneratīvās bremzēšanas palīdzību, lai uzlādētu vilces akumulatoru.

Pasažieriem nav pieļaujama pārslēgšanās starp trim braukšanas režīmiem. Džeza inženieri ir veltījuši daudz pūļu, lai samazinātu kavēšanos, mainot braukšanas režīmus. Ātrdarbīgus elektromotorus Honda ir izstrādājusi, lai tie būtu pēc iespējas vieglāki, kompakti, efektīvi un jaudīgi. Elektriskais piedziņas motors sasniedz griešanās ātrumu līdz 13 300 apgr./min ar transportlīdzekļa maksimālo ātrumu 175 km / h. Maksimālais griezes moments ir pieejams no 0 RPM skalā, kas ļauj sasniegt lielu paātrinājumu pie zema transportlīdzekļa ātruma.

Parastās pārnesumkārbas vietā Jazz darbina jaunizveidota, elektroniski kontrolēta transmisija (e-CVT) ar fiksētu attiecību, kas tieši savieno kustīgās daļas. Rezultāts ir klusa, vienmērīga griezes momenta pārvade ar lineāri attīstītu paātrinājumu visos braukšanas režīmos.

Hibrīda piedziņas režīmā jaunā e-CVT transmisijas vadības bloka programmatūra nodrošina lielu griezes momentu, kas tiek piegādāts tieši no elektromotora, savukārt iekšdedzes dzinējs nodrošina lineārā ātruma pieauguma sajūtu paātrinājuma brīdī, līdzīgi kā sajūtas, kuras mums ir ar daudzpakāpju transmisija. Kad nepieciešama lielāka jauda, ​​jaunā vadības programmatūra var nepārtraukti sasniegt ideālu motora ātrumu. Tas ietekmē sakarību starp transportlīdzekļa ātrumu un motora ātrumu, kā arī skaņu paātrinājuma laikā, ko autovadītājs un pasažieri izjūt, mainoties lineārāk. Jazz braukšanas prieka galvenais elements ir optimizēts, pamanāmāks griezes moments, kas tiek pārsūtīts šādā veidā.

Honda izstrādātā sistēma Jazz ir sarežģītāka, taču arī mazāka par planētas e-CVT transmisijām, kuras parasti atrodamas citu zīmolu hibrīdauto. Jaunā e-CVT transmisija, kas izveidota, lai samazinātu izmērus un ģeniālu komponentu integrāciju, ir efektīva izkārtojuma piemērs, kas redzams arī citos Jazz modeļa elementos.

Džezs ir pirmais modelis Honda Eiropas piedāvājumā, kas ir apzīmēts ar jauno emblēmu “e: HEV”. Šis apzīmējums parādīsies arī nākamajos Honda transportlīdzekļos, ko darbina hibrīds.

Jauna kompakta transportlīdzekļa definīcija: maiga, mūsdienīga dizaina elementi ieviesti mūžīgajās Džeza formās

 • Džezs pārstāv stila “Yoo no bi” filozofiju
 • Džeza mūžīgā silueta ar gludām līnijām un kontūrām evolūcija
 • Uz pusi sašaurināti A statņi uzlabo redzamību

Honda inženieri, izveidojot jaunākās paaudzes Jazz, spēra drosmīgu soli, nolemjot modeli noformēt no nulles. Viņi ir izstrādājuši jaunu, pievilcīgu piedāvājumu kompaktajā segmentā: pilnīgi jaunu pilsētas automašīnu, kas apvieno izcilu ekonomiju ar ārkārtēju ikdienas funkcionalitāti, kas atbilst mūsdienu patērētāju vajadzībām.

Maigs, mūsdienīgs stils ļāva vienkāršot Džeza mūžīgās formas. Gludas kontūras, harmonizējot ar īso motora pārsegu, garo jumta līniju un salona stilu, kas pazīstams no iepriekšējām paaudzēm, veido atpazīstamu viengabala siluetu. Tā rezultātā automobilis ieguva atjaunotu, emocionālu izskatu un tā segmentā vēl nedzirdētu komforta un funkcionalitātes līmeni, par kuru Jazz vienmēr ir bijis slavens.

Honda, veicot pilsētas kompaktā stilistisko revolūciju, koncentrējās uz jaunu dizaina filozofiju, kas definēta japāņu koncepcijā “Yoo no bi”. Tas nozīmē ikdienas priekšmetu skaistumu, kam vajadzīgs laiks uzlabošanai, kas tos padarīs vēl skaistākus un ergonomiskākus, lai tie varētu labāk kalpot noteiktiem mērķiem.

“Mēs tur strādājām ar automašīnu, kas bija objekts, kas spēs bagātināt nākamo lietotāju ikdienas dzīvi,” skaidro projekta vadītājs Takeki Tanaka.

Gludas virsbūves līnijas un eleganta priekšpuse veido izsmalcinātu vizuālo līdzsvaru ar daudzveidīgām apšuvuma virsmām, ieskaitot C statņus un aizmugures kombinēto gaismu kombināciju, kurai ir grūti saskatīt asas līnijas.

Pareiza proporciju atrašana bija dizaineru atslēga, lai panāktu stilistisko harmoniju gan salonā, gan virsbūves formā. Pirmais arkas stilistiskais elements, kas virzās no motora pārsega uz aizmuguri, pagarinātie spārni ir ārkārtīgi šauri A statņi.

A statņa biezums ir samazināts par vairāk nekā pusi no 116 mm līdz tikai 55 mm, un konstrukcijas izturību nodrošina stabs aiz tā. Pateicoties šim risinājumam un slēptiem vējstikla tīrītājiem, gan vadītājam, gan pasažierim ir netraucēts plašs redzes lauks. Šaurie A statņi un elegantie ārējie spoguļi arī samazina troksni un gaisa pretestību, kā arī uzlabo aerodinamisko veiktspēju.

Kopējais augstums ir samazināts par 10 mm, salīdzinot ar tā priekšgājēju, kas apvienojumā ar aizmugurējo durvju līniju nodrošina kompaktu, labi sabalansētu virsbūvi.

Jaunām progresīvām strukturālajām tehnoloģijām, ieskaitot jaunāko pusvadītāju izmantošanu, kas ievērojami samazināja jaudas vadības bloka (PCU) lielumu, bija izšķiroša nozīme telpā, kas atrodas zem jaunas kapuces ar hibrīdu piedziņas sistēmu ar diviem elektromotoriem, vienlaikus saglabājot tradicionālās Džeza dinamiskais siluets. Hibrīda spēka piedziņa nedaudz mainīja jaunā Jazz izmērus, kas ir tikai par 16 mm garāki nekā iepriekšējais benzīna modelis, kamēr tā platums nemainījās.

Jaunā Jazz dizainers Baeks Jongkuks skaidro: “Es gribēju izveidot automašīnu, kas īpašniekam būtu” jauks pavadonis “, vienlaikus uzlabojot tās funkcionalitāti. Es to izdarīju, ierobežojot nevajadzīgus elementus un vienkāršojot ārējās līnijas, kas ļāva man noformēt automašīnu ar draudzīgu, svaigu izskatu, ar ērtu un praktisku interjeru. ”

Eleganti stilistiski pielāgojumi, ieskaitot izsmalcinātu aizmugurējā jumta spoileri un premium lukturu korpusa dizainu, papildina Jazz dinamisko virsbūvi un palīdz uzturēt optisko līdzsvaru.

Džezs Krostarts

Lai palielinātu modeļa pievilcību, tika ierosināts stingrāks SUV līdzīgs Jazz Crosstar variants, kas paredzēts cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu. Modeļa optiskā palielināšana tika panākta, pateicoties radiatora režģa drosmīgajam dizainam, uzkrītošajai melnajai apdarei ap riteņu arkām un stilīgajām palodzēm un jumta sliedēm. Crosstar raksturīgie sudraba-melnā vieglmetāla diski palielina stabilitātes iespaidu un uzlabo kopējo spēcīgo vizuālo efektu. Crosstar versija skaidrākai atšķirībai no standarta Jazz ir pieejama arī ar unikālo Surf Blue laku un pēc izvēles arī ar kontrastējošu jumtu Crystal Black.

Gudri kosmosa risinājumi un visaugstākais komforts segmentā

 • Pateicoties atjautīgajai telpas organizēšanai, pasažieri ir ieguvuši papildu vietu sev un bagāžai
 • 304 litri bagāžas laukuma palielinās līdz 1,205 litriem, nolaižot sēdekļus
 • Aizmugurējo sēdekļu pasažieri bauda nepārspējamu komfortu un vietu
 • Uzlabotā Magic Seats sistēma palielina bagāžas laukuma funkcionalitāti

Kā izveidot ērtu, draudzīgu interjeru

“Yoo no bi” filozofija ir ietekmējusi arī tīra, minimālistiska interjera dizainu, kur pasažieri novērtēs izmantoto materiālu praktiskās īpašības un sakārtotās, ergonomiskās salona funkcionalitāti. Funkcionalitāti uzlabo arī izturīgi materiāli, ko izmanto visā interjerā, un modernais paneļa pārsegs, kas ir mīksts uz tausti.

Sakārtotu, uz lietotāju orientētu kabīni veido šaurs instrumentu panelis, kas horizontāli stiepjas pāri kabīnei, bez pārsega, kas ierobežo redzes lauku, kas vēl vairāk palielina papildu plašuma sajūtu. Hondai dizaina būtība vienmēr ir bijusi augsta funkcionalitāte, tāpēc 9 collu centrālais skārienekrāns – standarta Elegance, Executive un Crosstar versijās, kā arī 7 collu TFT indikatoru komplekts ir ērti lietojams un salasāms. Visas funkcijas un vadības ierīces ir viegli pieejamas un draudzīgas, kas vadītājam samazina stresu braukšanas laikā.

Plakanā, platā roku balsta, kas ir viduskonsoles pagarinājums, līmenis ir paredzēts durvju roku balstu augstumā, iegūstot tādu komfortu, kāds ir pazīstams no lielāku premium klases automašīnu interjeriem.

Mūsdienu Jazz interjers piedāvā vēl nepieredzētu plašumu šajā automašīnu segmentā, saglabājot svarīgu iepriekšējo paaudžu priekšrocības.

Īpaši plāni A statņi, kas vienmērīgi virzās no motora pārsega, uzlabo redzamību līdz 90 grādiem, kas ir labākais rezultāts segmentā (iepriekšējā griezumā – 69 grādi). Pateicoties šim risinājumam, slēptiem vējstikla tīrītājiem un plakanam mērinstrumentu paneli, pasažieriem ir netraucēts plašs redzes lauks, un caur panorāmas vējstiklu un priekšējiem sānu logiem iekštelpās nonāk vairāk dabiskas gaismas. Šāds apgaismojums rada pasažieriem iespaidu par plašumu gaišā, atvērtā interjerā.

Bagāžas tilpums ir 304 litri ar paceltu aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm un palielinās līdz iespaidīgam 1205 litriem, kad atzveltnes ir nolocītas (iekraujot jumta līnijā). Tas tika panākts, pateicoties ģenētiskajam hibrīda spēka piedziņas komponentu izkārtojumam šasijā un motora nodalījumā.

Pie lielām izmaiņām pieder ieplūdes kolektora un sastāvdaļu novietošana uz motora. Tādā veidā tika iegūta telpa gan elektromotoriem (piedziņas motoram un ģeneratoram), kas integrēti motora nodalījumā, gan jaudas plūsmas vadības blokam (PCU), kas ir par 20% mazāks nekā iepriekš izmantots. Pateicoties tam, zemsprieguma (12 V) akumulators var ietilpt arī motora nodalījumā, atbrīvojot vietu aizmugurē. Šāda efektīva sastāvdaļu izvietošana bija iespējama arī tāpēc, ka PCU blokā tika izmantoti jaunākie lieljaudas pusvadītāji.

Galvenais, lai iegūtu milzīgu vietu pasažieriem, arī šīs klases automašīnās bija neparasts, ja degvielas tvertne tika novietota grīdas centrālajā daļā, zem priekšējiem sēdekļiem. Pateicoties tam, Jazz joprojām ir izņēmuma kārtā funkcionējoša aizmugurējo sēdekļu locīšanas sistēma Magic Seats, kas dod iespēju salocīt atzveltnes, pacelt un nolaist sēdekļus un elastīgi noformēt telpu, ļaujot transportēt dažādu formu un izmēru kravas. Bagāžas nodalījuma struktūras uzlabošanas rezultāts, cita starpā, ir plašāks atloku klāsts un līdzena grīda bez iekraušanas sliekšņa, kas atvieglo bagāžas iesaiņošanu un izkraušanu nekā līdz šim.

Pirmās rindas pasažieri varēs baudīt jaunizveidoto sēdekļa rāmi, kas nodrošina labāku muguras atbalstu, kā arī 30 mm biezākus sēdekļu spilvenus. Šīs izmaiņas palielina komfortu, īpaši mugurkaula jostas daļā, kas mazinās nogurumu ceļojuma laikā. Lai nodrošinātu labāku braukšanas komfortu, ir modificēts bremžu pedālis, kas, mainot leņķi, ļauj dabiskāk novietot pēdas. Vecāki autovadītāji priecāsies, ka stūres rata regulēšanas diapazons vertikālajā asī ir palielināts par 2 grādiem uz augšu un stūres rata mala ir atļauta tuvāk vadītājam.

Pieaugušie otrās kārtas pasažieri pārvietojas ērtāk, mainot Magic Seat dizainu, ļaujot eņģēm virzīties uz āru no sēdētajiem gurniem. Segmentā vadošā kāju telpa (986 mm), kas, pateicoties aizmugurējās balstiekārtas vērpes gaismai, ir izgatavota aizmugurējā sēdekļa pasažieriem un aizmugurējā sēdekļa spilveniem, kuru biezums ir 24 mm, rada ērtus apstākļus ceļošanai aizmugurē. Dizaineri pievienoja arī otrās rindas pasažierus ar ērtām viedtālruņu kabatām priekšējo sēdekļu aizmugurē.

Augsta dinamika, nodrošinot unikālu braukšanas pieredzi

 • Uzlabota virsbūves stingrība pozitīvi ietekmēja balstiekārtas darbību, manevrēšanas spēju un vieglu vadāmību
 • Piekare ar zemu berzi un jauna amortizācijas sistēma uzlabo braukšanas kvalitāti
 • Salona atmosfēra ir uzlabota, samazinot ceļa troksni trīs frekvenču diapazonos
 • Bremžu sistēma ar diskiem uz visiem riteņiem nodrošina efektīvu un drošu bremzēšanu

Honda inženieru uzdevums bija sasniegt izcilu dinamiku un reaģētspēju, vadot Jazz modeli. Viņi koncentrējās uz šasijas un balstiekārtas uzlabošanu un virsbūves stingrības palielināšanu, kas modelim nodrošināja izcilu manevrēšanas spēju un labāko klasē brauciena komfortu.

Īpaši izturīga tērauda izmantošanas ātrums palielinājās par 80%, kas ievērojami samazināja svaru un uzlaboja drošību pret triecieniem. Torsionālā stingrība ir uzlabojusies par 6%, bet statiskā griezes pretestība – par 13%.

Braukšanas pieredzi ir uzlabojusi arī jauna amortizatora stiprinājuma izmantošana, kas izgatavots augstspiediena liešanas tehnoloģijā. Augstāku ceļojuma komfortu nodrošināja arī citi balstiekārtas uzlabojumi – jauns materiāls, no kura tika izgatavotas atsperes un uzmavas ar samazinātu berzi, kā arī torsijas sijas balstiekārtas iestatījumi aizmugurē.

Priekšējās piekares ģeometrija ar zemu priekšējo rotācijas centru, kas palielina stabilitāti, palīdz Jazz saglabāt precizitāti, dabiskumu un vieglumu, pagriežoties. Tās veiklību vēl vairāk palielina ar elektriski vadāmu stūres sistēmu, kas vadītājam nodrošina precīzu atgriezenisko saiti un dabiskāku sajūtu, mainot virzienu.

Piekares ar zemu berzi – apvienojumā ar garo garenbāzi – nodrošina iespaidīgu stabilitātes līmeni, vienlaikus samazinot garenvirzienu. Sarežģītā amortizācijas sistēma nodrošina ērtu braukšanu uz visiem sēdekļiem un samazina vibrācijas pārnešanu no ceļa uz salonu, nodrošinot patīkama miera sajūtu.

Gludas vadīšanas iespaidu apvienojumā ar noteiktību braukšanas laikā vēl vairāk uzlabo Honda Agile Handling Assist (AHA) sistēma. AHA ir vēl viens uzlabots risinājums, kas uzlabo automašīnas dinamisko stabilitāti, it īpaši, reaģējot uz ātrām stūres kustībām vai lielu slodzi stūros. AHA darbojas caur stabilitātes kontroles sistēmu (VSA), nedaudz bremzējot iekšējos riteņus stūrī, kad stūre tiek pagriezta, vadītājam nemanāmi. Tā rezultātā uzlabojas automašīnas stabilitāte un reakcija, kas palielina pārliecības sajūtu braukšanas laikā.

Bremzēšanas sistēma nodrošina lielu bremzēšanas spēku, pateicoties disku bremzēm, kas tiek pieliktas visiem riteņiem, ar 262 mm ventilējamiem diskiem priekšā un 239 mm diskiem aizmugurē. Pie elektroniskajām bremzēšanas sistēmām pieder: stabilitātes kontroles sistēma (VSA), bremzēšanas palīgsistēma (BAS), kalna palaišanas palīgsistēma (HSA) un automātiskā bremžu bloķēšana.

Honda visaptverošā pieeja trokšņa, vibrācijas un ceļa nevienmērības problēmai izraisīja to, ka dzinēja trokšņa, ceļa seguma un vēja trokšņu dzirdamība salonā ir minimāla. Lai samazinātu troksni no virsmas, tika palielināta izolācija, pateicoties kurai salona atmosfēra uzlabojās trīs akustisko frekvenču diapazonos. Kabīne tika atdalīta no grīdas paneļa, lai samazinātu vibrāciju pārnešanu caur korpusa struktūru, un ap paneļa tika pievienota skaņas izolācija. Inženieri arī samazināja motora vibrācijas radīto troksni, izmantojot polimēru komponentus, lai izolētu tā stiprinājuma punktus kamerā. Skaņas absorbējoši materiāli un biezāks stikls veicina salona trokšņa samazinājumu par 10%, salīdzinot ar iepriekšējo Jazz paaudzi.

Turklāt paaugstinātā virsbūves stingrība un īpaši izturīgā tērauda izmantošana ļāva ieviest jaunus konstrukcijas risinājumus, piemēram, plānos A statņus, ko papildināja sānu spoguļu, aizmugurējā spoilera un jauna loka dizains ar aerodinamisko dizainu. . Šie elementi samazina gaisa plūsmas troksni, vienlaikus samazinot aerodinamisko pretestību un uzlabojot vispārējo estētiku.

Uzlabotas sistēmas ļauj īpašniekiem nezaudēt saikni ar ikdienas lietām

 • Vienmērīga, intuitīva borta savienojamība, kas šajā segmentā vēl nav dzirdēta
 • Iespēja izmantot Wi-Fi tīklāju un attālinātos pakalpojumus ļauj tīkla saziņai ceļot
 • Personīgais asistents Honda izmanto mākslīgā intelekta risinājumus, lai nodrošinātu funkciju balss vadību
 • Mana Honda + lietotne nodrošina īpašniekiem attālu savienojumu ar automašīnām

Jaunās paaudzes džezs savā segmentā piedāvā vispievilcīgāko informācijas un izklaides paketi, apvienojot intuitīvu sistēmas darbību un netraucētu komunikāciju ar pasauli. Uzlabotās sistēmas, kas pirmo reizi parādījās Honda e, tagad ir pieejamas jaunajā Jazz un tiks ieviestas turpmākajos modeļos.

Īpašnieki varēs piekļūt daudzām ērti lietojamām tīkla funkcijām, kas kompakto transportlīdzekļu segmentā nosaka jaunu tehnisko standartu. Ārējie informācijas un izklaides pakalpojumi un lietojumprogrammas, tostarp laika prognozes, stāvvietu atrašanās vietas, mūzika, navigācija, atrašanās vietas meklēšana un telefona pakalpojumi, ir pieejami arī caur skārienekrānu vai tiek aktivizēti ar balsi.

Viegli lietojams LCD interfeiss ar skārienekrānu ir izveidots tā, lai mazinātu vadītāja uzmanību. Apkalpošanas laiks visbiežāk lietotajām vadības ierīcēm ir samazināts par 58%, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, kas nodrošina drošāku un ergonomiskāku darbību. Interfeiss izmanto grafisko stilu, kas pazīstams no viedtālruņiem, ar ritināšanas un ritināšanas funkcijām, lai pārlūkotu lapas un sarakstus. Displeju var konfigurēt tā, lai tas atbilstu visām lietošanas prasībām, ieskaitot konfigurējamus saīsnes biežāk izmantotajām funkcijām un audio avotiem.

Visaptverošo borta lietojumprogrammu komplektu var papildināt, iegādājoties viedtālruņa spoguli, izmantojot pieejamo Android Auto vai Apple CarPlay, pēdējā sistēma pirmo reizi ir pieejama Jazz bezvadu savienojumā. Pat lietotāja rokasgrāmatu var apskatīt, izmantojot skārienekrāna informācijas un izklaides sistēmu vai – ja mums ir Honda Personal Assistant abonements – ar balss komandām. Katrs no pasažieriem ceļojuma laikā var atrasties internetā, pievienojot savu ierīci automašīnas Wi-Fi tīklājam.

Jaunais Jazz Crosstar lepojas ar unikālu audio sistēmu ar astoņiem skaļruņiem, ieskaitot alumīnija skaļruni, unikāliem Kevlar konusa skaļruņiem un zemfrekvences skaļruni bagāžnieka aizmugurē – šis komplekts garantē vislabāko akustisko izpildījumu šajā automašīnas segmentā. Lai nepievērstu uzmanību, durvju rokturu padziļinājumos tika ievietoti tweeters, un zemfrekvences skaļruņa kārba tika plānota vietā, kas neierobežo bagāžas laukumu.

Veidojot pasūtītu informācijas paneli un saskarni, interjera dizaineri pievērsa īpašu uzmanību detaļām. Atbildot uz klientu atsauksmēm, Honda ir atjaunojusi galveno funkciju mehānisko vadību ar taustāmām, precīzām pogām apkures un ventilācijas regulēšanai.

Mana Honda +

Honda iepazīstināja ar viedtālruņa lietojumprogrammu My Honda +, pateicoties kurai īpašnieki ieguva attālinātu piekļuvi automašīnām. Pakalpojums ir paredzēts vienkāršai, intuitīvai viedtālruņa lietojumprogrammai, kas garantē drošu piekļuvi daudzām automašīnā esošajām sistēmām, ieskaitot drošības un komforta funkcijas. Piemēram, informāciju par turpmāko ceļojuma maršrutu var konfigurēt un no lietojumprogrammas nosūtīt automašīnai, kā arī attālināti bloķēt un atbloķēt piekļuvi tā salonam.

Lai palielinātu aizsardzību, lietojumprogramma ļauj arī novērot atrašanās vietu un GPS izsekot automašīnas atrašanās vietai. Viedo atrašanās vietas izsekošanu var aktivizēt, lai brīdinātu īpašnieku par transportlīdzekļa pārkāpumu iepriekš iestatītajā zonā, kā arī automašīnas trauksmes gadījumā. Tas tiek darīts, izmantojot paziņojumu, kas nosūtīts uz viedtālruni.

Honda personīgais palīgs

Informācijas un izklaides un komunikācijas funkcijas, kuras atbalsta skārienekrāns, var arī aktivizēt ar balss komandām (šī funkcija poļu valodā vēl nav pieejama), izmantojot sistēmu Honda Personal Assistant. Intuitīvais Honda personālais asistents, kas pazīstams no Honda un kurš izmanto mākslīgā intelekta (AI) risinājumus, spēj dabiski saprast komandas, kas nodotas vienkāršu sarunu veidā, un kontekstuālu runas atpazīšanu, pateicoties kurai tas var atvieglot piekļuvi daudziem tiešsaistes pakalpojumiem.

Honda personālais asistents pareizi reaģē uz komandām ar tādu sarežģītības pakāpi, kas pārsniedz citu balss aktivizētu virtuālo palīgu iespējas. Var saprast daudzus mijiedarbības līmeņus, kas ļauj iegūt precīzākas atbildes uz konkrētiem jautājumiem. Īpašnieks, piemēram, var jautāt: “Labi, Honda, atrodiet man itāļu restorānu ar bezmaksas autostāvvietu un WiFi.” Honda personālais asistents atrod atbilstošās iespējas un uzrāda tās skārienekrānā, pēc tam iestata optimālo maršrutu uz izvēlēto vietu un parāda to navigācijas ekrānā.

Lai īpašnieks varētu gūt prieku no automašīnas iegūšanas bez nevajadzīga stresa, Honda pastāvīgi atjauninās, bezvadu režīmā nodrošinot atjauninājumus, tādējādi nodrošinot, ka automašīnā izmantotajām funkcijām un lietojumprogrammām tiek izmantoti jaunākie pieejamie uzlabojumi un iespējas.

Lai palielinātu drošību, visi transportlīdzekļi ir standarta aprīkojumā ar E-Call sistēmu palīdzības izsaukšanai uz ceļa. Avārijas gadījumā, piemēram, gaisa spilvenu sistēmas ieslēgšanās, attiecīgajā avārijas dienestā automātiski tiek noteikta automašīnas atrašanās vieta.

Bagātīgs mūsdienu Honda tehnisko risinājumu komplekts

 • Jaunais Jazz kā standarts saņem visaptverošu aktīvās un pasīvās drošības paketi
 • Universālajā Honda SENSING paketē tiek izmantota jaunā augstas izšķirtspējas platleņķa kamera
 • Jazza pasažierus aizsargā 10 gaisa spilveni, ieskaitot pirmo segmentā – priekšējo centrālo drošības spilvenu

Jaunākās paaudzes džezs ir aprīkots ar augstas klases aktīvās un pasīvās drošības tehnoloģijām, kas paredzētas automašīnas vadīšanas atvieglošanai un drošībai.

Visaptverošā Honda SENSING aktīvās drošības sistēmas pakete – standartaprīkojumā – tagad piedāvā pilnu autovadītāju atbalsta risinājumu klāstu, garantējot drošību daudzos citos ceļa scenārijos, pateicoties jaunajai platleņķa kamerai ar uzlabotu nakts efektivitāti.

Visaptverošajā Honda SENSING aktīvās drošības sistēmas paketē ietilpst:

 • Bremzēšanas sistēma sadursmju mazināšanai ar uzlabotu gājēju noteikšanu naktī, kad nav ielu apgaismojuma. Sistēma brīdina arī vadītāju, kad viņš pamana velosipēdistu, kurš tuvojas sadursmes trasei. Turklāt sistēma aktivizē bremzēšanu, kad Džezs šķērso vai ripo uz cita transportlīdzekļa sadursmes ceļa. To ļāva izmantot jaunizveidotā platleņķa priekšējā kamera.
 • Adaptīvā kruīza kontrole (ACC) automātiski ļauj automašīnai sekot citam transportlīdzeklim, kontrolējot attālumu satiksmē ar nelielu ātrumu, piem. satiksmes sastrēgumos (Zema ātruma sekot).
 • Joslu uzturēšanas sistēma (LKAS) darbojas no ātruma 72 km / h gan uz pilsētas ceļiem, gan ārpus pilsētas un uz daudzjoslu ceļiem, kas garantē drošību daudz lielākā skaitā ceļu scenāriju.
 • Joslu izlidošanas brīdināšanas sistēma (RDMS) palīdz autovadītājiem palikt uz ceļa. Tas brīdina vadītāju, kad viņš pamana, ka transportlīdzeklis var šķērsot joslu robežas līnijas vai tuvoties ietves ārējai malai (zāles vai grants robežai), vai arī transportlīdzekļiem, kas tuvojas no pretējās puses, un, ja mēs atstājam joslu bez signalizācijas.
 • Aklās zonas uzraudzības sistēma spoguļos, kas papildināta ar šķērsvirziena kustības uzraudzības sistēmu, Executive versijā ir pieejama standarta variantā.
 • Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma izmanto platleņķa kameru, lai apzīmētu zīmes, kad automašīna virzās uz priekšu. Pēc zīmes nokārtošanas sistēma automātiski atpazīst un parāda savu grafisko ekvivalentu septiņu collu ekrānā. Sistēma ir paredzēta, lai atpazītu apaļas zīmes, kas norāda ātruma ierobežojumus un iebraukšanas aizliegumus. Divas zīmes var parādīt vienlaicīgi – displeja labajā pusē tiek parādīta tikai ātruma ierobežojuma zīme, savukārt kreisajā pusē nav redzamas iebraukšanas un ātruma ierobežojuma zīmes, kas papildināta ar papildu informāciju, piem. laika apstākļi.
 • Inteliģents ātruma ierobežotājs atpazīst ātruma ierobežojuma zīmes un pielāgo automašīnas ātrumu tām. Ja ceļa zīme rāda robežu, kas ir zemāka par pašreizējo transportlīdzekļa ātrumu, displejā mirgo indikators, kam pievienots akustisks paziņojums, un sistēma pakāpeniski samazina transportlīdzekļa ātrumu.
 • Automātiskā tālās gaismas kontroles sistēma darbojas ar ātrumu virs 40 km / h, automātiski ieslēdzot vai izslēdzot tālo gaismu, atkarībā no apkārtnes spilgtuma un garāmbraucošo vai priekšā braucošo transportlīdzekļu (automašīnas, kravas automašīnas, motocikli, velosipēdi) klātbūtnes.

Jaunā, augstākas izšķirtspējas platleņķa kamera aizstāja iepriekšējās paaudzes Jazz modeli ar City-Brake Active System (CTBA) daudzfunkcionālo kameru un sensoru. Kamera atpazīst plašāku bruģa veidu un satiksmes scenāriju klāstu. Tie ietver uzraudzību, vai transportlīdzeklis tuvojas ietves ārējai malai (līdz zāles vai grants robežai), pretim braucošajam transportlīdzeklim vai pagriežas citā joslā bez ceļa marķējuma vai zīmēm. Kamera var novērst miglas problēmu, nodrošinot nepārtrauktu skaidru redzes lauku.

Operators var personalizēt informācijas daudzumu uzlabotajās vadītāja palīdzības sistēmās, kas tiek parādīts septiņu collu šķidro kristālu skārienekrānā (LCD).

Jazz struktūrā iebūvēta pasīvā drošība

Jaunajam Jazz ir struktūra, kas izstrādāta saskaņā ar Honda Advanced Compatibility Engineering ™ (ACE ™) tehnoloģijas koncepciju, kas paplašina pasažieru aizsardzību sadursmes gadījumā un ir lielisku pasīvo drošības īpašību pamatā.

Savstarpēji savienotu konstrukcijas elementu skelets vienmērīgāk sadala sadursmes enerģiju transportlīdzekļa priekšā, samazinot spēkus, ko pārvada uz pasažieru nodalījumu. ACE ™ struktūra ne tikai aizsargā automašīnu un pasažierus, izkliedējot sadursmes enerģiju visā ķermeņa konstrukcijā, bet arī samazina kinētisko enerģiju, kas tiek nodota citiem sadursmē iesaistītajiem transportlīdzekļiem. ACE ™ pasažieru aizsardzības klāsts aptver sadursmes gan ar lieliem, gan maziem transportlīdzekļiem

Pasīvā drošība, kas ietver pasažieru aizsardzību negadījuma gadījumā, ir tikpat svarīga Honda kā aktīvā drošība. Jazza īpašniekus un pasažierus tagad aizsargā desmit gaisa spilveni, ieskaitot divus jaunus aizmugurējos sānu drošības spilvenus, kas uzstādīti sēdekļos, un jaunu priekšējo centra drošības spilvenu, kas atrodas priekšējā sēdeklī. Jaunais centrālais priekšējais gaisa spilvens ir pirmais tirgū šajā segmentā un aizsargā no traumām, ko izraisījusi pasažieru ķermeņa sadursme sadursmes laikā. Džezs bija aprīkots arī ar priekšējiem galvas balstiem, kas ierobežo muguras traumu risku.

Avots: HONDA