Infiniti ir luksusa klases automašīnu zīmols, kas pieder koncernam Nissan. Tāpat kā katrai automašīnai, arī tai ir unikāls identifikācijas kods ar nosaukumu VIN. Šis numurs satur svarīgu informāciju par automašīnu, piemēram, aprīkojumu, ražošanas vietu vai motora tipu, bet ļauj pārbaudīt arī tās negadījumu vēsturi. Ja kāds vēlas iegādāties Infiniti no otrreizējā tirgus, VIN dekodēšana var būt labākais veids, kā to pārbaudīt, pašreizējais automašīnas īpašnieks mums nemelo. Tātad, kur atrast Infiniti VIN un kā to atšifrēt? Lasiet zemāk.

Infiniti – VIN numuru dekodēšana

Šasijas numurs ir unikāls kods, kas satur informāciju par transportlīdzekli. VIN dekodēšana automašīnā Infiniti ļauj iepazīties ar detalizētu informāciju par automašīnu. Papildus vispārīgajiem Infiniti parametriem modeļa gadam, aprīkojumam un izgatavošanas valstij VIN dekoders sniegs galveno informāciju, kas var būt īpaši noderīga transportlīdzekļa verifikācijai pirms iegādes. It īpaši, ja Infiniti tiks importēts no ārzemēm. Atšifrējot Infiniti VIN, jūs varat pārbaudīt, vai šasijas numurs ir oriģināls un to ir izveidojis ražotājs. Ir vērts atcerēties, ka jebkura neatbilstība faktiem var liecināt par to, ka transportlīdzeklis, iespējams, nelegāli iebraucis Polijā vai tam ir citas slēptas problēmas.

Infiniti – kur atrast VIN?

Pirms transportlīdzekļa iegādes vienmēr jāpārbauda automašīnas šasijas numura atbilstība dokumentos norādītajam. It īpaši, ja mēs pērkam lietotu Infiniti. Tomēr atrast VIN ne vienmēr ir viegli. Tas ir saistīts ar faktu, ka ražotāji ne vienmēr ievieto kodu parastajās vietās, un tas, cita starpā, ir atkarīgs no versijas un gada. Tātad, kur atrast VIN Infiniti FX? Transportlīdzekļos, kas ražoti 2003.-2008. Gadā, ražotājs novietoja VIN numuru uz pastāvīga elementa starpsienas vidū. No otras puses, VIN plāksne atrodas arī paneļa kreisajā pusē, tā šeit ir skaidri redzama caur vējstiklu.

Pēc ražotāja Infiniti domām, tradicionālā VIN koda ievadīšanas vieta ir arī bloks un cilindra galva, pīlāri, durvju sliekšņi un starpsiena starp motoru un salonu.

Mums vajadzētu arī atcerēties, ka visautoritatīvākais ir šasijas numurs, kas apzīmogots uz fiksēta elementa, nevis uz līmētā. Jebkura iejaukšanās ar apzīmogoto VIN var liecināt, ka varētu būt problēmas ar transportlīdzekli.

Infiniti – VIN pārbaude

Kā mēs jau rakstījām iepriekš, VIN kods satur daudz svarīgu datu par automašīnu. Tāpēc identifikācijas numura dekodēšana Infiniti ļauj mums pārbaudīt, vai pašreizējais automašīnas īpašnieks mums ir sniedzis ticamu informāciju. Automašīnas vērtības dēļ tā iegāde bez VIN dekodēšanas var būt ļoti riskanta.

Tā kā transportlīdzekļa vēstures pārskatā ir informācija par nobraukumu, īpašumtiesībām un apkopi. Tas ļauj arī pārbaudīt, vai automašīna ir iekļauta nozagto transportlīdzekļu datu bāzē vai ir cietusi negadījumā. Kā redzat, šiem faktoriem ir būtiska loma, iegādājoties automašīnu, it īpaši, ja Infiniti valstī tiks reģistrēts pirmo reizi. Tātad, kā jūs pārbaudāt VIN Infiniti? Vienkārši aizpildiet zemāk esošo veidlapu un izmantojiet Infiniti transportlīdzekļa pārskata bezmaksas vai maksas versiju. Ir arī vērts atcerēties, ka pilna ziņojuma par transportlīdzekļa vēsturi izmaksas ir salīdzinoši nelielas salīdzinājumā ar cenu, ko mēs varam maksāt par automašīnu, kas varēja būt avārija vai kura Polijā tika nogādāta zādzības rezultātā.