Katrai Ford automašīnai ir unikāls identifikācijas kods ar nosaukumu VIN. Šis numurs satur svarīgu informāciju par transportlīdzekli, piemēram, tā ražotāju, modeļa gadu un nobraukumu. Ja kāds vēlas iegādāties automašīnu otrreizējā tirgū, VIN dekodēšana Ford var būt labs veids, kā pārbaudīt, vai automašīna nav nozagta vai sabojāta. Tātad, kur atrast VIN Ford un kā to atšifrēt? Mēs iesakām tālāk.

Ford – VIN numuru dekodēšana

VIN – Ford dekodēšana ļauj iegūt detalizētu informāciju par automašīnu, jo katrā kodā ir daudz svarīgu datu par transportlīdzekli. Papildus vispārējiem Ford parametriem, piemēram, modeļa gadam, zīmolam vai izgatavošanas valstij, VIN dekodētājs sniedz galveno informāciju, kas var būt noderīga transportlīdzekļa pārbaudē tieši pirms iegādes. It īpaši, ja Ford valstī tiks reģistrēts pirmo reizi. Pateicoties VIN numura dekodēšanai, jūs varat pārbaudīt, kāds aprīkojums sākotnēji ir Ford, krāsas krāsu, polsterējuma veidu un drošības spilvenu skaitu. Jebkādas neatbilstības faktiskajam stāvoklim var liecināt, ka transportlīdzeklim agrāk varētu būt bijusi avārija. Verificējot VIN uz Ford, varat arī pārbaudīt tā servisa vēsturi

Ford – kur atrast VIN?

Pieredze rāda, ka VIN atrašana automašīnā Ford ne vienmēr ir vienkārša. Īpaši tas, ka ražotāji 17 zīmju kodu ievieto ne vienmēr acīmredzamās vietās. Tātad, kur atrast VIN uz Ford C-MAX? Gados no 2010. līdz 2015. gadam VIN numurs tika novietots trīs vietās, uz plāksnes uz paneļa korpusa kreisajā pusē, uz grīdas blakus pasažiera sēdeklim un labajā centra pīlārā, līdzīgi kā vecāki modeļi no 2003. līdz 2006. gadam. Fiesta ražotājs 2008. – 2012. Gadā novietoja VIN numuru uz paneļa korpusa kreisajā pusē un labajā centra pīlārā. Fokusā, kas bieži redzams arī uz mūsu ceļiem, VIN numurs uz pastāvīgā elementa atrodas uz grīdas priekšā pasažiera sēdeklim, un jaunākajos 2015. – 2018. Gada modeļos VIN plāksne atrodas kreisajā pusē. paneļa korpuss. No otras puses, Ford Galaxy ir VIN numurs uz pastāvīgā elementa uz grīdas blakus pasažiera sēdeklim, un plāksne ar VIN numuru atrodas paneļa kreisajā pusē un labajā centra pīlārā. Neatkarīgi no tā, vai jūs domājat, kur VIN atrodas Ford Kuga, Mondeo, Ka vai S-MAX, ir vērts izmantot pārbaudītus rīkus, kas ļaus jums ātri atrast VIN.

Mums vajadzētu arī atcerēties, ka visuzticamākais ir šasijas numurs, kas apzīmogots uz fiksēta elementa, nevis uz līmēta. Jebkura VIN numura pielāgošana var liecināt, ka ar transportlīdzekli var būt pamatproblēma.

 

 Ford – VIN numura pārbaude

 Ford identifikācijas numura atšifrēšana ļauj uzzināt svarīgu informāciju par transportlīdzekli. Transportlīdzekļa vēstures pārskatā var būt informācija par odometra rādījumu, servisa remontu, iespējamo zādzību, bojājumiem vai aprīkojumu. Šiem aspektiem ir liela nozīme, iegādājoties automašīnu, īpaši, ja Ford tika importēts no ārzemēm. Tātad, kā pārbaudīt VIN ar Ford? Vienkārši aizpildiet zemāk esošo veidlapu un izmantojiet ziņojuma bezmaksas vai maksas versiju konkrētam Ford transportlīdzeklim. Ir arī vērts atcerēties, ka pilna transportlīdzekļa vēstures pārskata izmaksas ir mazas attiecībā pret cenu, kuru varat maksāt par automašīnu, kas, iespējams, iepriekš tika sabojāta vai nozagta.