Katram Fiat ir VIN numurs, kas ir individuāls kods, kas sastāv no 17 burtiem un cipariem. Šis numurs sniedz jums daudz detalizētas informācijas par jūsu transportlīdzekli. Tāpēc VIN numura dekodēšanu Fiat var izmantot, lai atrastu svarīgus datus par automašīnu, kas jums pieder vai kuru vēlaties iegādāties. VIN dekodētājs atklās detalizētu transportlīdzekļa vēsturi par tā aprīkojumu, remontu vai iesaistīšanos negadījumos. Tātad, kā atrast FIN Fiat un to atšifrēt? Mēs iesakām tālāk.

Fiat – VIN numuru dekodēšana

Nav divu transportlīdzekļu ar vienādu šasijas numuru, tāpēc VIN dekodēšana ar Fiat automašīnu ir īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri plāno iegādāties automašīnu. Fiat identifikācijas numurs palīdz identificēt detaļas, piemēram, ražošanas valsti, modeļa gadu un aprīkojuma iespējas. Tomēr šasijas numura pārbaude ļauj vispirms meklēt zagtu transportlīdzekļu datu bāzē un iepazīties ar visu tās īpašumtiesību, apkopes un negadījumu vēsturi. Kā redzat, VIN dekodēšana Fata ļauj atrast svarīgu informāciju par transportlīdzekli, pateicoties kuru jūs varat pārbaudīt datus, kurus sniedzis, piemēram, automašīnas pārdevējs. Vēl jo vairāk, kad automašīna ir tikko atvesta uz Poliju. Ja vēlaties uzzināt, vai jūs interesējošais Fiat ir bez avārijām un vai tas patiešām tika apkalpots, atšifrējiet VIN, izmantojot zemāk esošo veidlapu.

Fiat– kur atrast VIN?

Pirms VIN numura dekodēšanas jums jāpārbauda tā atrašanās vieta Fiat pastāvīgajā elementā un pēc tam jāsalīdzina ar šasijas numuru, kas ir dokumentos. Tomēr, kā rāda pieredze, VIN atrašana Fiat var būt apgrūtinoša, jo tā atrašanās vieta ir atkarīga ne tikai no modeļa, bet arī no gada. Ja vēlaties uzzināt, kur atrodas Fiat 500 VIN, modeļos no 2007. līdz 2015. gadam pastāvīgā elementa VIN numurs atrodas uz bagāžnieka grīdas. Populārajam Fiat Croma, kas tika ražots 2008.-2010. Nedaudz lielākajam Fiat Doblo no 2010. līdz 2015. gadam šasijas numura zīme atrodas paneļa kreisajā pusē, savukārt pastāvīgā elementa VIN numurs atrodas uz grīdas priekšā pasažiera sēdeklim vai blakus sēdeklim. Ducato furgoniem, kas ražoti 2006.-2011. Gadā, ir VIN plāksne, kas atrodas uz paneļa korpusa kreisajā pusē, savukārt 2014.-2018. Populārajam Fiat Panda 2012-2016 ir šasijas numurs uz pastāvīgā elementa bagāžnieka labajā pusē, savukārt Fiat Punto ir VIN numurs uz pastāvīgā elementa divās vietās. No otras puses, Fiat Tipo ir VIN numurs, kas atrodas paneļa kreisajā pusē, kreisajā centra pīlārā un uz grīdas priekšā vai blakus pasažiera sēdeklim.

Kā redzat, atkarībā no modeļa, ar kuru mēs strādājam, VIN atrašanās vieta Fiat var nebūt tik vienkārša. Tāpēc pārbaudītie rīki, kas ļauj jums atrast atbildi uz jautājumu, kur atrodas VIN, var būt ļoti noderīgi.

Fiat – VIN numura pārbaude

Pārbaudīt Fiat transportlīdzekļa pamatdatus pirms tā iegādes var izrādīties ļoti svarīgi neatkarīgi no tā, vai izvēlaties 500 vai Punto modeli. Pārbaudot VIN Fiat, jūs varēsit analizēt no pašreizējā īpašnieka saņemtos datus par transportlīdzekli ar informāciju no viņa vēstures. Jo īpaši tie, kas attiecas uz Fiat konstrukciju, tā iespējamo remontu vai iesaistīšanos negadījumos. Svarīgi ir tas, ka VIN dekoderis ļauj meklēt zagtu transportlīdzekļu datu bāzē. Tātad, kā jūs pārbaudāt Fiat vēsturi? To var izdarīt tiešsaistē, aizpildot zemāk esošo veidlapu. Pakalpojums pamata versijā ir pieejams bez maksas, savukārt tie, kas vēlas uzzināt vairāk par Fiat, var izmantot pilnu transportlīdzekļa vēstures pārskatu, par kuru ir jāmaksā.