BMW VIN ir unikāls kods, kas identificē katru BMW transportlīdzekli pasaulē. Šī iemesla dēļ to var izmantot, lai uzzinātu detalizētu informāciju par transportlīdzekli. Šie dati var izrādīties īpaši noderīgi, iegādājoties lietotas automašīnas. Pārbaudot BMW numuru VIN, jūs varēsit pārliecināties, ka automašīna nav nozagta, sabojāta vai pārveidota. Tātad, kur atrast VIN uz BMW un kā to atšifrēt? Mēs iesakām.

BMW – VIN numuru dekodēšana

VIN dekodēšana BMW ļauj, cita starpā, pārbaudīt, vai automašīnas pašreizējo aprīkojumu sākotnēji transportlīdzeklī ir uzstādījis ražotājs. Papildus vispārējiem automašīnas parametriem, piemēram, krāsas krāsai vai sērijai, VIN pārbaude BMW ļauj arī izlasīt svarīgu informāciju par transportlīdzekļa vēsturi. Tas ir īpaši noderīgi, ja kāds ir ieinteresēts iegādāties BMW no ārzemēm, jo ​​šasijas numura dekodēšana sniegs galveno informāciju par automašīnu. Un jebkādas neatbilstības starp pārdevēja sniegtajiem pašreizējiem datiem un BMW VIN kodā esošajiem datiem var nozīmēt, ka piedāvātajam transportlīdzeklim agrāk ir bijusi avārija vai tas ir nozagts.

 

BMW – VIN pārbaude

VIN dekodēšana BMW ļauj jums izlasīt svarīgu informāciju par automašīnu. Tas galvenokārt saistīts ar faktu, ka transportlīdzekļa vēstures pārskatā var būt dati par odometra rādījumu, iespējamām zādzībām, bojājumiem vai aprīkojumu. Un šiem parametriem ir liela nozīme, pērkot automašīnu, it īpaši, ja BMW valstī tiks reģistrēts pirmo reizi. Tātad, kā pārbaudīt BMW VIN? Vienkārši aizpildiet zemāk esošo veidlapu un izmantojiet BMW transportlīdzekļu vēstures pārskata bezmaksas vai maksas versiju. Atcerieties, ka pilna transportlīdzekļa vēstures ziņojuma izmaksas ir mazas salīdzinājumā ar cenu, ko mēs varam maksāt par automašīnu, kas, iespējams, ir iebraukusi valstī nelegāli.