Volvo ir zīmols, kas saistīts ar drošību un uzticamību. Vision 2020 ir tikko paziņots, stratēģija, kurā teikts, ka līdz 2020. gadam neviens netiks nogalināts vai nopietni ievainots.

Vīzija 2020

Plānā pieņemts, ka Volvo koncentrēsies ne tikai uz drošības sistēmām, bet arī uz autovadītāju uzvedību. Zviedru pētījumi liecina, ka viens no galvenajiem negadījumu cēloņiem ir pārmērīgs ātrums. Izrādās, ka ASV pat 25% no negadījumiem 2017. gadā bija pārmērīga ātruma dēļ. Volvo ir labi informēts par to, un no 2020. gada visām automašīnām, kas atstāj rūpnīcu, būs 180 km / h ierobežojums.

Kāpēc 180 km / h?

Šādas sistēmas ieviešana lieliski iekļaujas ES projektā par rakstzīmju noteikšanas sistēmu un ātruma pielāgošanu.

Volvo prezidents un izpilddirektors Hakans Samuelsons teica:

“Volvo ir drošības līderis. Mēs vienmēr esam bijuši un vienmēr būsim. Pateicoties mūsu pētījumiem, mēs zinām, kur ir problemātiskas jomas, kas saistītas ar nopietnu traumu un nāves gadījumu novēršanu mūsu automašīnās, un, lai gan ātruma ierobežojums nav izārstēt, tas ir tā vērts, ja mēs varam glābt vienu dzīvi.

Izrādās, ka ātruma ierobežotājs attiecas, cita starpā drošības sistēmas. Lielākā daļa risinājumu darbojas pareizi līdz ātrumam 160-200 km / h. Lielākā ātrumā vadītājs jau ir pats.

Savas idejas atbalstam Volvo vērš uzmanību uz uzmanību. Ivarsson kungs skaidro:

“Kā cilvēki mēs saprotam čūsku, zirnekļu un augstumu briesmas. Ātrumā, ne tik daudz. Cilvēki bieži brauc pārāk ātri noteiktā satiksmes situācijā un tiem ir slikta ātruma pielāgošana salīdzinājumā ar satiksmes situāciju un savām spējām kā vadītājam. Mums ir jāatbalsta labāka uzvedība un jāpalīdz cilvēkiem saprast un saprast, ka pārmērīgs ātrums ir bīstams. ”

Avots: wokolmotoryzacji.blogspot.com, Volvo

 
VIN numura dekodēšana