Vai jūs pērkat transportlīdzekli? Pirmajā solī neaizmirstiet pārbaudīt VIN numuru. Šasijas numura dekodēšana ļauj iegūt datus par transportlīdzekļa tehniskajiem parametriem, kā arī ļauj apskatīt tā vēsturi. Pateicoties tam, jūs samazināsiet risku, kas saistīts ar automašīnas iegādi otrreizējā tirgū. Tātad, kā pārbaudīt VIN bez maksas? Lasiet zemāk. Kur atrodas VIN?

Transportlīdzekļa identifikācijas numuru var atrast dokumentos, kas attiecas uz automašīnu, reģistrācijas apliecībā vai, piemēram, apdrošināšanas polisē. Tomēr vienmēr pirms lietotas automašīnas iegādes ir vērts VIN numuru atrast uz transportlīdzekļa pastāvīgā elementa. Pateicoties tam, mēs varēsim pārbaudīt tā pareizību. Diemžēl VIN atrašana automašīnā var būt laikietilpīga, jo ražotāji ne vienmēr ievieto šo kodu redzamās vietās. Tātad, kur ir VIN uz noteiktas markas automašīnas? Pēc pieredzes mēs zinām, ka to var atrast vairākās tipiskās vietās:

 • Zem pārsega (motora bloks),
 • Uz paneļa (netālu no vējstikla),
 • Uz durvju rāmja (kreisajā pusē riteņa arkas iekšpusē),
 • Uz vadītāja puses durvīm (netālu no durvju sijas),
 • Dažām automašīnām tas var būt uz aizsprosta vai radiatora kronšteina.

Tomēr šasijas numurs ne vienmēr tiek apzīmogots viegli pieejamās vietās, tāpēc tad ir vērts izmantot pārbaudītus rīkus, lai precīzi noteiktu, kur automašīnā atrodas VIN. Un atcerieties, ka visdrošākais ir kods, kas pastāvīgi apzīmogots uz fiksēta elementa, nevis tas, uz kura ir pielīmēts.

VIN pārbaude bez maksas

Kuram no mums nepatīk iegūt sīkumus bez maksas? Tomēr, ja tiek pārbaudīts VIN, tas var beigties ar lēcienu no vienas lapas uz otru, nesaņemot meklēto informāciju par automašīnu. Ko tad izvēlēties? Bezmaksas VIN čeks vai apmaksāts? Bezmaksas VIN dekoderis satur tikai transportlīdzekļa parametrus, piemēram, modeli, aprīkojuma versiju, ražotāja specifikācijas vai tirgus vērtību. Dažos gadījumos šāda informācija var izrādīties pietiekama. Tomēr apmaksāts pārskats par visu transportlīdzekļa vēsturi ļauj piekļūt detalizētākiem datiem par automašīnu, piemēram: servisa remonts, defekti, īpašumtiesību vai negadījumu vēsture, un pats galvenais, tas ļauj jums meklēt nozagto datu bāzē. transportlīdzekļiem.

Tātad, ja bezmaksas VIN pārbaude sniedz jums nepieciešamo informāciju, izmantojiet zemāk esošo veidlapu.

Tomēr atcerieties, ka bezmaksas transportlīdzekļa vēstures pārskatā tiks sniegti tikai dati par:

 • producents,
 • modelis,
 • virsbūves tips,
 • motora tilpums [cm3],
 • ražotāja valsts,
 • pārnesumkārbas tips.

Un, ja jums nepieciešama visaptveroša informācija par konkrētu automašīnu vai motociklu, jums jāizmanto pilna, apmaksāta pārskata versija. Vēl jo vairāk, ka pakalpojuma izmaksas ir mazas attiecībā pret cenu, ko mēs varam maksāt par transportlīdzekli, kurš ir nonācis negadījumā vai ir ieradies valstī zādzību rezultātā. VIN dekoderis ir rīks, kas sniegs jums visaptverošu pārskatu par jūs interesējošo transportlīdzekli, pamatojoties uz uzticamiem avotiem, tāpēc, pērkot automašīnu, uz tiem varat paļauties bez bailēm.