Migla ir arī laikmetu mīļota parādība fotogrāfi. Vadītājiem miglā ir ierobežota redzamība, kas var ietekmēt braukšanas drošību. Moving in miglā ir ļoti svarīgs apgaismojums. Pārbaudiet, kā izmantot miglas lukturi.

Braucot ierobežotas redzamības apstākļos, ir jākoncentrē un jāierobežo ātrums uz ceļa apstākļiem. Vai miglas lukturi vienmēr tiek izmantoti miglā?

Izrādās, ka ne vienmēr. Aizmugurējie miglas lukturi jāieslēdz, kad redzamība ir ļoti slikta. Šāda parastā robeža ir 50 metri saskaņā ar noteikumiem. Izmantojot šos gaismas gaismas miglas apstākļos, vadītāji aiz mums var būt akli. Arī apstājas gaismas kļūst aizvien redzamākas, un tas var nozīmēt sadursmes risku pārāk vēlu bremzēšanu.

Tiek atzīts, ka šādas gaismas jāieslēdz, kad gaismas stāvoklis vienkārši “pazūd” miglā.

Visizplatītākā autovadītāju kļūda ir tā saucamā lietošana ilgi gaismas. Šī kļūda nozīmē, ka ceļa apgaismošanas vietā vadītāji apgaismo miglu, kas vēl vairāk pasliktina redzamību.

Kā braukt miglā?

Migla ir parādība, kas prasa vadītājam pielāgot ātrumu uz ceļa apstākļiem. Vadītājam ir jāparedz notikumi un jāturpina bremzēšana. Mūsu ātrumam vajadzētu būt tādam, lai spētu palikt ceļā, kas ir tikai izgaismots. Atcerieties, ka miglā virsma bieži ir slidena. Tas nozīmē, ka braucot mākonī, jums vajadzētu palēnināt. Kad mēs virzāmies aiz vadītāja, ir vērts atstāt drošu attālumu. Divas sekundes tiek uzskatītas par tādām. Miglas laikā ir grūti precīzi redzēt iepriekšējā transportlīdzekļa bremzēšanas momentu. Vadītājam ir jāraugās klausīšanās laikā, braucot. Ir vērts izslēgt mūziku un beigt sarunas. Pārejas laikā, piemēram, caur dzelzceļa pārbrauktuvēm, varat papildus atvērt logu, lai klausītos gaidāmā vilciena skaņu.

Avots: motorisation.interia.pl

 
VIN numura dekodēšana