Siltas dienas ir ne tikai iespēja atpūsties un atpūsties brīvā dabā. Maijā sākas alerģijas sezona, kas bieži vien apiet vadītājus. Lietus deguns, šķaudīšana un sarkanas acis var ietekmēt drošību pie stūres. Pārbaudiet, kā alerģija ietekmē braukšanu.

Alerģija aiz riteņa

Statistika liecina, ka ikvienā trešajā Eiropas valstī ir alerģija. Šis vadītājs var būt cēlonis daudzām bīstamām situācijām uz ceļa. Katara, šķaudīšana un sarkanas acis samazina koncentrāciju aiz riteņa. Kā alerģija ietekmē braukšanu? Vai tu zināji, ka vienā nolietā pie 100 km / h vadītājs pārtrauc aptuveni 20 metrus ar aizvērtām acīm? Alerģiju var sajust vismazāk paredzamajā brīdī. Tātad, kā jūs izvairieties no saskares ar alergēniem braukšanas laikā?

Tīrs auto ir pamats

Mūsu automašīnas interjers, polsterējums, paklāji un kabīne ir alerģēnu, ziedputekšņu un ērču biotops. Alerģijas slimniekiem, kurus īpaši ietekmē zāles apputeksnēšanas periods vai kuri ir alerģija pret putekļiem, īpaša uzmanība jāpievērš automašīnas tīrībai.

Kā ar salona filtru?

Putekļu filtri jūsu automašīnā ir alergēnu barjera. Šo īpašo filtru raksturo zems higroskopiskais un antiseptiskais materiāls. Pateicoties tam, jūs varat būt pārliecināti, ka visi alergēni tiks apturēti. Lai šis risinājums nokārtotu eksāmenu, filtrs ir jāmaina regulāri. Eksperti norāda, ka salona filtrs jāaizvieto reizi gadā vai pēc 15 000 km. Tāpat arī atcerieties regulāri apkalpot un iztīrīt gaisa kondicionieri.

Ne visas zāles ir piemērotas vadītājiem

Daudzu alerģiju paliešana paaugstināta uzbrukuma laikā, piemēram, šķaudīšana un asarošana, ievada antihistamīna līdzekļus. Diemžēl ne visi ir piemēroti vadītājiem. Dažas no tām samazina koncentrāciju un rada miegainību. Ikvienam, kas plāno nokļūt aiz riteņa pēc šādām zālēm, rūpīgi jāizlasa lietošanas instrukcija. Kādus preparātus jums jāpievērš uzmanība?

Pirmās paaudzes antihistamīni

Pirmās paaudzes antihistamīna līdzekļi ir līdzekļi, kas var izraisīt daudz nevēlamu darbību, kas ietekmē uzvedību pie stūres. Visbiežāk tie var izraisīt redzes traucējumus, trupināšanu, miegainību, koncentrācijas pasliktināšanos.

Otrās paaudzes antihistamīna līdzekļi

Vielas no šīs grupas ir mazāk traucējošas. Viņiem ir daudz mazāka ietekme uz psihofizioloģisko stāvokli. Piemēram, tikai lielas devas vai sākotnējā terapijas fāze var izraisīt miegainību. Mēs arī atgādinām, ka ir jāpievērš uzmanība tam, ka katra persona var individuāli reaģēt uz šādas narkotikas sekām.

Zāles uz saaukstēšanos

Antihistamīna līdzekļi tiek izmantoti ne tikai alerģijas ārstēšanai. Daudzus no tiem lieto arī aukstos simptomus. Tātad, ja jums ir auksti, un pieņemt lēmumu par konkrētu narkotiku, uzmanīgi izlasiet instrukciju vai sazinieties ar farmaceitu, kurš pateiks, vai šīs zāles var veikt, ja jūs vēlaties, lai vadīt automašīnu.

Alerģija nekad nav patīkama. Šķaudīšana un asarošana var negatīvi ietekmēt mūsu ikdienas darbību. Izvēloties zāles, pārbaudiet, kā alerģija ietekmē braukšanu, un uzziniet visu par izmantotajiem līdzekļiem.

Avots: www.infor.pl, www.leki.wieszjak.polki.pl

 
VIN numura dekodēšana