• Ford iepazīstina ar EcoBoost hibrīda piedziņas sistēmu Focus; 48 voltu mīkstā hibrīda un cilindru deaktivizācijas sistēma uzlabo degvielas ekonomiju un veiktspēju.
  • Pielāgojams digitālais displejs uz 12,3 collu pulksteņa paneļa, kā arī agrīnās brīdināšanas sistēma par ceļa bīstamību gada beigās palielinās komfortu un samazina vadītāja spriegumu braukšanas laikā.
  • Jaunā Focus Connected versija, kas papildina dažādu versiju klāstu – sportisko Focus ST-Line, stilīgo Focus Titanium, ko iedvesmojuši Focus SUV segments un greznais Focus Vignale.

WARSAW, 2020. gada 24. jūnijs – Ford iepazīstināja ar uzlaboto Focus Eiropas tirgū ar ekonomisku, elektrificētu EcoBoost hibrīda piedziņas sistēmu.

Mīkstā hibrīda uzlabotā 48 voltu uzstādīšana, kas darbojas kopā ar 1,0 litru EcoBoost vienību, nodrošina 155 ZS maksimālo jaudu pie 93 g / km CO2 (NEDC).

Tas nozīmē degvielas ekonomijas uzlabošanos par 17% salīdzinājumā ar salīdzināmu spēka agregātu – 150 zirgspēku jaudu 1,5 litru EcoBoost benzīna motoru ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu (NEDC) .1

Jaunā elektrificētā piedziņas sistēma nav visas izmaiņas. Uzlabotais fokuss piedāvā arī lielāku komfortu, ieskaitot jaunu digitālo displeju, kas pielāgojams 12,3 collu pulksteņa panelī, kā arī jaunas savienojamības funkcijas, kas FordPass Connect standarta īpašniekiem padarīs īpašnieku lielāku gandarījumu. Tajos ietilps agrīnās brīdināšanas sistēma par satiksmes apdraudējumiem, kas būs pieejama gada beigās.2

Jaunā standarta Focus Connected aprīkojuma versija nodrošina iekārtas, kas lieliski atbilst biznesa un privāto autovadītāju vajadzībām, ieskaitot viedtālruņu indukcijas lādētāju un navigāciju balss aktivizētajā SYNC 3 sistēmā ar 8 collu skārienekrānu3.

Focus arī turpmāk tiks piedāvāts kā piecu durvju hečbeks, universāls un atsevišķos tirgos ar četrdurvju virsbūvi plašā klāstā – ieskaitot stilīgo Focus Titanium versiju, kā Focus Active krosoveru, ko iedvesmojis SUV segmenta stils, kā arī sportiskais Focus ST-Line un ekskluzīvais Focus Vignale. EcoBoost hibrīda piedziņa ir pieejama plašā versiju un virsbūvju klāstā.

“Mūsu elektrificētās piedziņas ir paredzētas ne tikai, lai ietaupītu naudu un samazinātu degvielas patēriņu, bet arī palielinātu gandarījumu par mūsu transportlīdzekļu vadīšanu,” sacīja Roelant de Waard, Ford of Europe mārketinga, pārdošanas un pakalpojumu viceprezidents. – Focus EcoBoost Hybrid veiksmīgi apvieno elektrisko un gāzes piedziņu, nodrošinot ekonomiju un augstu veiktspēju, kas būtu šķitusi pirms dažiem gadiem.

Focus pievienojas pasažieru Puma, Kuga un Fiesta, kā arī Ford Transit un Transit Custom piegādes transportlīdzekļiem, kuros mēs jau esam izmantojuši mīkstas hibrīdu sistēmas, lai samazinātu degvielas patēriņu. Ford ir apņēmies piedāvāt katra Eiropā ieviestā pasažieru transportlīdzekļa elektrificētu versiju, tāpēc līdz nākamā gada beigām tas palielinās Eiropas elektrisko transportlīdzekļu klāstu līdz 18 modeļiem, no kuriem katrs saņems vienu no šīm spēka piedziņas versijām: mīkstais hibrīds, pilns hibrīds, hibrīds ar ārēju uzlādi vai pilnībā elektriska piedziņa ar akumulatora darbību.

EcoBoost hibrīda ietaupījums

1,0 litra EcoBoost Hybrid hibrīda piedziņas sistēma ar 155 ZS nodrošina vairāk nekā divas reizes lielāku efektivitāti 2.0 Zs 145 Zs benzīna motoram, kas uzstādīts Focus tikai pirms 10 gadiem, savukārt degvielas patēriņš ir samazinājies pat par 45 procentiem. (NEDC).

Focus EcoBoost Hybrid modelī, kas pieejams arī 125 ZS versijā, standarta 1,0 litra EcoBoost ģenerators ir aizstāts ar integrētu startera / ģeneratora (BISG) piedziņas siksnu, kas uzkrāj palēnināšanas laikā atgūtās enerģijas, un pēc tam sistēma to izmanto. uzlādēt ar gaisu dzesējamu litija jonu akumulatoru komplektu ar nominālo spriegumu 48 V.

48 voltu akumulatora novietošana zem priekšējiem Focus sēdekļiem ļāva integrēt mīksto hibrīda piedziņas sistēmu, nezaudējot kravas vai pasažieru vietu.

BISG darbojas arī kā elektromotors, gludi sadarbojoties ar trīscilindru sadedzināšanas ierīci ar maziem iekšējās berzes zudumiem, izmantojot uzkrāto enerģiju, lai stiprinātu griezes momentu normālas braukšanas un paātrinājuma laikā, kā arī lai darbinātu transportlīdzekļa elektrisko aprīkojumu.

Viedā, pašregulējošā mīkstā hibrīda sistēma pastāvīgi uzrauga, kā tiek izmantots transportlīdzeklis, lai noteiktu, kad un kā intensīvi uzlādēt akumulatoru. Tas ļauj gūt taustāmus ieguvumus un izmantot akumulatorā uzkrāto enerģiju saskaņā ar vienu no diviem rīcības plāniem:

  • Griezes momenta aizstāšana, izmantojot BISG elektromotoru, ar kuru sistēma nodrošina griezi līdz 24 Nm, samazinot benzīna motora slodzi un veicinot CO2 emisijas no 93 g / km NEDC ciklā (115 g / km WLTP) un degvielas patēriņu. no 4, 1 l / 100 km NEDC ciklā (no 5,1 l / 100 km WLTP),
  • Griezes momenta papildināšana, izmantojot BISG elektromotoru, lai palielinātu kopējo sistēmā pieejamo griezes momentu par 20 Nm virs līmeņa, kuru sasniedz tikai benzīna motors ar pilnu slodzi, un nodrošinot par 50 procentiem lielāku griezes momentu zemākā griešanās diapazonā. Rezultāts ir dinamikas pieaugums.

BISG arī ļāva Ford inženieriem samazināt kompresijas pakāpi 1.0 – EcoBoost dzinējam un izmantot lielāku turbokompresoru, kuru viņi nolēma ierobežot lēnākas reakcijas uz akseleratora pedāli iedarbību. Tas bija iespējams, pateicoties papildu griezes momenta izmantošanai, kas arī palielināja dzinēja un turbokompresora ātrumu.

Jaudīgākais BISG dzinējs Focus EcoBoost Hybrid ļauj biežākās situācijās izmantot sistēmu Auto Start-Stop, kas nodrošina papildu degvielas ietaupījumus. BISG spēj restartēt motoru 350 milisekundēs, funkcija Stop-in-Gear var arī izslēgt motoru, braucot uz apstāšanos, pat ja transportlīdzeklis darbojas pārnesumā ar nospiestu sajūga pedāli un ļauj to iedarbināt. atbilstoši vienam no trim iepriekš izvēlētajiem iestatījumiem: 15 km / h, 20 km / h vai 25 km / h.

Turklāt FOCUS EcoBoost hibrīda piedziņas sistēmās tiek izmantota balonu deaktivizācijas sistēma, kas turpina strādāt ar 1,0 un 1,5 litru EcoBoost benzīna dzinējiem.

Izmaksu ziņā efektīva cilindru deaktivizācijas sistēma var automātiski izslēgt vienu no motora cilindriem, kad nav nepieciešama pilnīga darba tilpuma palielināšana, piemēram, braucot krastā vai braucot ar mazu enerģijas patēriņu. Vienu no cilindriem var deaktivizēt vai restartēt 14 milisekundēs, neapdraudot veiktspēju vai motora kvalitāti.

Klienti joprojām var izvēlēties starp diviem dīzeļdzinējiem: 1,5 litru EcoBlue motoru un 2,0 litru EcoBlue motoru, kas strādā ar modernu astoņu ātrumu automātisko transmisiju vai sešu ātrumu manuālo transmisiju.

Pastāvīgā kontaktā ar pasauli

Jaunās sistēmas, ieskaitot digitālo displeju, kas pielāgojams 12,3 collu pulksteņa panelī, kā arī Agrīnās brīdināšanas sistēma (LHI), kas parādīsies vēlāk šajā gadā, padara rafinēto fokusu vieglāku braukšanu nekā jebkad agrāk.

Pilnībā pielāgojams 24 bitu digitālais displejs pulksteņa panelī parāda detalizētus, intuitīvākus attēlus un ikonas visā krāsu spektrā, padarot tos gaišākus, mazāk nogurdinošus acīm un vieglāk lasāmus. Indikatoru kopums ļauj autovadītājam prioritizēt parādīto informāciju atbilstoši viņa vēlmēm.

Digitālais displejs, kas pielāgojams 12,3 collu pulksteņa panelim un pieejams Focus EcoBoost Hybrid, izceļas ar atšķirīgu, caurspīdīgu grafiku, kas informē vadītāju par elektrības patēriņa stāvokli. Autovadītāji var analizēt, cik daudz elektroenerģijas tika saražots, uzstādot mīkstu hibrīdu, un izsekot tā pārnešanai uz akumulatoru vai piedziņas sistēmas lietošanai, lai samazinātu degvielas patēriņu vai uzlabotu veiktspēju.

Ekrāna augšējām malām, kas izgatavotas, izmantojot brīvas formēšanas tehnoloģiju, kas sākotnēji tika izstrādāta optisko lēcu ražošanai, tika dota forma, kas visu moduli nemanāmi iesprauda informācijas panelī. Panelis satur displejā iebūvētās shēmas, kas dizaineriem ļāva tai piešķirt formas, kas pārsniedz tradicionālo taisnstūra formu.

FordPass Connect modems ļaus Focus vadītājiem pirmo reizi izmantot pieejamo agrīnās brīdināšanas sistēmu. Sistēma var sniegt informāciju par briesmām uz ceļa, pat ja briesmas ir aiz stūra vai priekšā braucošiem transportlīdzekļiem un vadītājs to vēl nespēj saskatīt.

Ziņas par vietējiem draudiem tiek nosūtītas neatkarīgi no satelītnavigācijas sistēmas sniegtās informācijas, un vietējās varas iestādes un ar datu mākoni savienotie transportlīdzekļi tos dara pieejamus.

Pateicoties tam, autovadītājs tiek informēts par tādām grūtībām kā ceļu darbi, cita transportlīdzekļa ārkārtas apstāšanās, dzīvnieku, gājēju vai citu šķēršļu klātbūtne uz ceļa un pat par bīstamiem braukšanas apstākļiem. Bieži vien autovadītājs saņem šos brīdinājuma ziņojumus vēl pirms tie atrodas viņa redzamības laukā.

– Agrīnās brīdināšanas sistēmu no ceļa bīstamības atšķir tas, ka savienotās automašīnas ir “lietu interneta” elementi. “Sistēma nav atkarīga no trešo pušu lietojumprogrammām,” sacīja Džoers Beijers, Ford of Europe dizaina ģenerāldirektors. – Tas ir nozīmīgs solis uz priekšu. Brīdinājumi ir detalizēti, precīzi un atbilstoši jūsu situācijai, tādējādi uzlabojot jūsu ceļojumu.

FordPass Connect ļauj klientiem attālināti kontrolēt izvēlētās transportlīdzekļa funkcijas no jebkuras vietas, izmantojot mobilo ierīci un FordPass lietotni. Paralēli tam, ka autovadītāji palīdz plānot ātrākus, mazāk saspringtus braucienus, pateicoties navigācijas sistēmas reāllaika satiksmes atjauninājumiem, tas piedāvā tālvadību: durvju bloķēšanu un atslēgšanu, tālvadības start4 Focus modeļiem ar astoņu ātrumu automātisko pārnesumkārbu, jūs varat arī izlasīt transportlīdzekļa atrašanās vieta un statuss, pārbaudiet degvielas līmeni, trauksmes stāvokli, riepu spiedienu, eļļas maiņas nobraukumu un citus parametrus.

Klientu vēlmes. Inovatīvas sistēmas

Atšķirīgs Focus rakstzīmju versiju ziņā, joprojām ir piemērots klientu individuālajām vēlmēm.

Jaunā Focus Connected versija tiek piedāvāta ar uzlabotu standarta vadītāja palīdzības sistēmu komplektu, kas izveidots, lai autovadītājam nodrošinātu pārliecību aiz riteņa un palīdzētu viņam koncentrēties braukšanas laikā. Papildinājumu sarakstā ir arī viedtālruņa indukcijas lādētājs, SYNC 3 ar navigāciju, adaptīvā kruīza kontrole, 5 priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori un atpakaļgaitas kamera.

Tagad Focus ST-Line un Focus Active standarta aprīkojumā tiek piedāvāti ar papildu aprīkojumu: divzonu, automātiskais, elektroniskais gaisa kondicionieris, pašapmērojošais atpakaļskata spogulis, stikla tīrītāji ar lietus sensoru un bez atslēgas piekļuves sistēma. Stilistiskos papildinājumos ietilpst standarta lielāks jumta spoileris Focus ST-Line versijā un standarta melnais galviņas korpuss Focus Active X.

Uzlabotās autovadītāja palīdzības sistēmas, kas pieejamas pēc izvēles, ietver adaptīvo kruīza kontroli ar Stop & Go funkciju, ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšanu un centrālo joslu saglabāšanas sistēmu, 5 palīglīdzekļus vienmērīgā pagriezienā un parkošanās palīgsistēmu sistēmu, kas nodrošina pilnībā automatizētus manevrus, ieskaitot pārnesumu izvēli, paātrinājumu. un bremzēšana stāvvietā, pieejama ar vienu pieskārienu. 5 Standarta palīdzība ir aktīva bremzēšana – tā palīdz autovadītājiem izvairīties no negadījumiem vai atvieglot sadursmes ar transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. 5

PIEZĪME. Tikai LHD tirgo