Eiropas Savienība plāno ieviest izmaiņas, kas paredz uzlabot ceļu satiksmes drošību. Tas ir, cita starpā, lai uzstādītu ātruma ierobežotājus, kas ļaus automobilim pārsniegt 150 km / h.

Mazāki nāves gadījumi?

ES vēlas mazināt nāves gadījumu skaitu uz ceļiem. Pagājušajā gadā ielās bija 25 000. nāvi Plānots, ka līdz 2030. gadam to vajadzētu samazināt uz pusi. Jauno automobiļu ražotājiem vispirms ir jāsaskaras ar izmaiņām. Jau tagad obligāti ABS, ESP, riepu spiediena sensori un skaņas signāls ir uzstādīti, ja drošības jostas netiek piestiprinātas. Šogad stājās spēkā citas pārmaiņas. Šī ir e-zvanu sistēma, kas automātiski pieprasa palīdzību, kad ceļu satiksmes negadījums notiks. Tomēr ES amatpersonām nav pietiekami daudz. Plānots iekļaut “melnās kastes” montāža transportlīdzekļos un ātruma ierobežotājus, kas mūs aizvedīs ātrāk par 150 km / h.

Kāpēc 150 km / h?

Šeit rodas jautājums, kāpēc ierobežojums attiecas uz 150 km / h? Galu galā uz Polijas automaģistrālēm maksimālais atļautais ātrums automaģistrāle ir 140 km / h, bet citās Eiropas valstīs šīs vērtības bieži ir vienādas vai zemākas. Tikai Vācijas maģistrālēs nav ierobežojumu. Vai šāda recepte padara ceļu pirātus aiziet lēnāk.

Daudzi cilvēki domā, ka šāds ierobežotājs varētu eksāmens nokļūt galvenokārt uz automaģistrālēm un automaģistrālēm. Tomēr statistika liecina, ka lielākā daļa nelaimes gadījumu notiek daudz zemākā ātrumā, un nav pilnīgi skaidrs, kā šāds ierobežotājs darbosies šādos gadījumos.

Avots: francuskie.pl

 
VIN numura dekodēšana