Bezmaksas VIN dekodēšana ļauj iegūt daudz svarīgas informācijas par transportlīdzekli, kas var būt noderīga, pērkot automašīnu vai meklējot oriģinālās detaļas. Tāpēc mēs atgādinām, kas ir VIN numurs, kādu informāciju tas satur un kā mēs varam ātri pārbaudīt šasijas numuru.

VIN dekodēšana bez maksas – pirmais solis ir numura atrašana transportlīdzeklī

Šasijas numurs ir 17 ciparu un burtu sērija, ko transportlīdzekļa ražotājs ievieto transportlīdzekļa iekšpusē. Šis unikālais kods ļauj vispirms identificēt automašīnu. Tomēr no daudzu lietotāju viedokļa vissvarīgākais ir tas, ka VIN numurs nemainās visā transportlīdzekļa darbības laikā un var sniegt par to daudz vērtīgu datu. Šeit var noderēt bezmaksas VIN dekodēšana. Tomēr, lai to izdarītu, vispirms ir jāatrod šis individuālais transportlīdzekļa kods, jo no pirmā acu uzmetiena mēs varam atklāt visus pārkāpumus, piemēram, salīdzinot apzīmogoto VIN ar dokumentos reģistrēto. Tātad, kur atrast VIN automašīnā? Parasti to var atrast vairākās vietās, piemēram, paneļa tuvumā priekšējam stiklam (vadītāja pusē) vai plāksnei, kas piestiprināta pie vadītāja durvīm. Šasijas numurs tiek ierakstīts arī reģistrācijas apliecībā, transportlīdzekļa kartē, servisa grāmatā vai apdrošināšanas polisē.

Kādu informāciju mēs iegūstam, dekodējot VIN bez maksas?

Šasijas numurs savas unikalitātes dēļ ļauj iegūt daudz informācijas par transportlīdzekli, piemēram, drošības spilvena veidu, izcelsmes valsti, motora tilpumu un aprīkojumu. Ja mēs vēlamies paši pārbaudīt VIN, mums jāatceras arī par dažiem jautājumiem, piemēram:

  • Pirmais VIN simbols norāda reģionu, no kura nāk transportlīdzeklis.
  • Otrā un trešā rakstzīme norāda automašīnu ražotāju, piemēram, Ford vai Honda.
  • Ceturtā līdz astotā rakstzīme norāda transportlīdzekļa marku, kā arī motora izmēru un tipu.
  • Devītais VIN simbols ir pārbaudes rakstzīme, kas norāda, ka VIN ir derīgs.
  • Desmitais simbols norāda automašīnas modeļa gadu.
  • Vienpadsmitais simbols apzīmē montāžas rūpnīcu.
  • Pēdējā VIN virkne norāda automašīnas unikālo sērijas numuru, kas var palīdzēt novērst VIN krāpšanu.

Tomēr šasijas numura pašpārbaude var būt sarežģīta, tāpēc ir vērts izmantot pārbaudītus rīkus, kas ļauj VIN dekodēt bez maksas. Piemēram, to var ātri izdarīt, izmantojot zemāk esošo veidlapu

VIN dekodēšana bezmaksas un pilnas automašīnas vēstures ziņojumam

Kā jau minēts, katru VIN koda rakstzīmi pats salīdzināt ar dekodēšanas tabulu var būt gan laikietilpīgi, gan grūti. Tāpēc, lai ātri un droši iegūtu specifikācijas konkrētam transportlīdzeklim, ir vērts bez maksas izmantot VIN dekodēšanu. Šāda VIN pārbaude cita starpā ļaus pārbaudīt, ko automašīnā uzstādījis ražotājs.

Tomēr, ja mēs vēlamies uzzināt detalizētu informāciju par servisa remontu vai negadījumiem, kā arī pārbaudīt nozagto transportlīdzekļu datu bāzes, mēs varam izmantot VIN, lai izveidotu pilnu transportlīdzekļa vēstures ziņojumu. Šis dokuments ir detalizētāks, tāpēc mēs iegūstam patiešām plašas zināšanas par automašīnas pagātni.

Šādas zināšanas par transportlīdzekļa vēsturi un precīziem parametriem ir īpaši svarīgas potenciālajiem automašīnu pircējiem. Viņi var izmantot VIN, lai ģenerētu transportlīdzekļa vēstures pārskatu, izmantojot mūsu vietni numervin.com, lai uzzinātu vairāk par automašīnas servisa un remonta vēsturi un atklātu visus iespējamos tehniskos jautājumus, kas ietekmē braukšanas drošību.